ÇIRALI YANARTAŞ. yne yeni yeniden (2)

Anadolu'da Yaşamış Medeniyetlerle İlgili Antik Kentlerin Anlatıldığı Bölüm
Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

ÇIRALI YANARTAŞ. yne yeni yeniden (2)

Mesaj gönderen Burıal » 20 Haz 2011, 15:20

Selamun Aleyküm..

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

saygılarımla....

Fayda sağlamayan bilgi, harcanmayan, hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.(Hadis)

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: ÇIRALI YANARTAŞ. yne yeni yeniden (2)

Mesaj gönderen HayatAğacı » 20 Haz 2011, 16:43

emeklerine sağlık ustam....bu yazıda böylece akdenizde geçirdin.... ;)
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Burıal » 20 Haz 2011, 16:59

:) saol ustam aynen öyle oldu keşke zamanım olsaydı kekova ya gidemedim :(
bugün zaman yetmedi yarına olympos un fotolarını yükleyecegim onlarda inanılmaz görüntüler var tlfonumun şarjı bile dayanmadı bitti
Fayda sağlamayan bilgi, harcanmayan, hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.(Hadis)

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 20 Haz 2011, 17:00

eline sağlık :gül ... gezebildiğine göre yengeyi kandırdın galiba (ikna edebildin) :alayci :komik :komik
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 20 Haz 2011, 17:06

EsRaReNGiZ yazdı:eline sağlık :gül ... gezebildiğine göre yengeyi kandırdın galiba (ikna edebildin) :alayci :komik :komik
burial iyi adamdır, yengesiz hiç bir yere gidemez...... ;)
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 20 Haz 2011, 17:27

HayatAğacı yazdı:
EsRaReNGiZ yazdı:eline sağlık :gül ... gezebildiğine göre yengeyi kandırdın galiba (ikna edebildin) :alayci :komik :komik
burial iyi adamdır, yengesiz hiç bir yere gidemez...... ;)
şimdilik ustam şimdilik :komik
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...

Resim

Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Burıal » 20 Haz 2011, 18:18

:alayci :alayci ustam neddin ya :) kandırayım diye hep borçlandım hatuna :) cok yoruldu valla alışık degil böyle tempoya fakat öyle bir duruma geldiki sagda solda bişeyler gördümü bana gösteriyor :) benide benzettin gibi.:)
yanartaşa cıkarken cok zorlandı 1 km daga tırmandık bilseydi vala cıkmazdı :)
tabi bu saatden sonra kazı işlerim ne aleme girer bilmiyrum hiç olumlu bakmıyor fakat bana işlemez :D

Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Burıal » 20 Haz 2011, 18:25

ya ustalarım oradaki ufacık tepe dikkatinizi cekmedimi ?

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 20 Haz 2011, 19:12

Burıal yazdı:ya ustalarım oradaki ufacık tepe dikkatinizi cekmedimi ?
dikkat çekti, çekti ama mezar filan değil... böyle bir yerde bu kadar bariz mezar durmaz, durdurmazlar.... ;)

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 20 Haz 2011, 20:56

dikkat çekmeyecek gibi değil özellikle cekmissin belli :komik ama bana da mezar gibi gelmedi

Resim

nazm
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen nazm » 21 Haz 2011, 00:35

arkadaş bir şey bulmak elbette çok güzel ama görmek ve bizlerle paylaşmak dahada güzel

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 21 Haz 2011, 08:19

Burıal yazdı::alayci :alayci ustam neddin ya :) kandırayım diye hep borçlandım hatuna :) cok yoruldu valla alışık degil böyle tempoya fakat öyle bir duruma geldiki sagda solda bişeyler gördümü bana gösteriyor :) benide benzettin gibi.:)
yanartaşa cıkarken cok zorlandı 1 km daga tırmandık bilseydi vala cıkmazdı :)
tabi bu saatden sonra kazı işlerim ne aleme girer bilmiyrum hiç olumlu bakmıyor fakat bana işlemez :D
alışır kardeş bakmıssın bi zaman sonra senden daha cok merak sarmaya baslar :komik :gül

Resim

Kullanıcı avatarı
mustafaa
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen mustafaa » 21 Haz 2011, 15:16

:tsk arkadasım her fotoda ayrı bır guzellıık var ...
Allah’ım ben senden temiz rızık,faydalı ilim ve kabul edilmiş amel istiyorum. ....

“ANADOLU ANTİK KENTLERİ” sayfasına dön