Birden fazla işaretler var..

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
AcemiUye
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Birden fazla işaretler var..

Mesaj gönderen AcemiUye » 10 Kas 2012, 00:18

Üstadlar;

Yeri ben görmedim benim dayı oğlu çekti fotoları yolladı. O yüzden hafta sonu ETRAFI, daha NET fotoğraflar ile geliceğim inş.
Ama üstadlar dikkat ederseniz Yukardan-Aşağıya 3. Sağdak, kare'de "KALP" resmimi var banamı öyle geliyor? Kalp resimli mezar yeri veya gömü olurmu ? Hiç duymadım ben
Diğer husus ise En aşağıdaki SAĞDAKİ resim insan surati açıkca, yandan bakınız; şöyle ben sizin için keseyim orayı ve yan çevereyim.

Resim
Resim
Resim

Şimdi tabiki sizinde sorularınız var, o soruları bende sordum telde.

Kalp, İnsan sureti ayrı kaya'da.
İbrik ayrı kayada.
Çöreklenmiş Yılan ayrı kayada.

Çöreklenmiş yılanın bulunduğu kaya çok büyükmüş ve beyaz renk imiş.

İbrik'in bulunduğu kayanın etrasında eski dere yatağı imiş ve eski yel değirmenleri var imiş.

Hafta sonu dediğim gibi etrafıca güzelce fotolacağım size ileteceğim.

Gittiğim zaman özellikle şu işaretin şu taraflarına bak, şu tarafları çek dediğiniz yön tayini var mı ?

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: Birden fazla işaretler var..

Mesaj gönderen HayatAğacı » 10 Kas 2012, 00:33

resimleriniz orjinal değiller ve her biri farklı farklı yakın ve tek resimler.... resimleriniz alıntı olduğu gibi birde kopya resimler... bu şekilde en ufak bir yorumumuz ve yardımımız olamaz..aşağıdaki forum kurallarımızı okuyunuz.

forum-kurallari-t4741.html
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ARŞİV” sayfasına dön