DEFINA HAKINDA IYI BILGISI OLAN BANA ULASSIN

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
barraacuda
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

DEFINA HAKINDA IYI BILGISI OLAN BANA ULASSIN

Mesaj gönderen barraacuda » 05 Ağu 2014, 20:24

ARKDASLAR BANA BU RESIM HAKKINDA BILGISI OLAN YAZARSA SEVINIRIM BU RESIM TATAR KALESIYMIS USTUNDE 2 TANE KILISE MEVCUT MAGARAYA DIKKATLI BAKARSANIZ ICI BOYLALIDIR ICINDE ÜÇGEN VE AYI RESMI MEVCUT AYININ TEK AYAGI YOK TOPAL AYI MAGRASI DERIZ BIZ MAGARAYA DAHA BIRCOK RESIM VAR BALIK RESIMLERI DAHA BILMEDIGIM COK RESIM VE KAZIYA GELDIKLARI ICIN BOYNAMISTIR TARAR KRALININ MAGRASI BURASI ERMENILERIN YASADIGI YER GAVURLARIN VE 1 KM ARKASINDA HAMAM YERLERI VAR 3 KM DE OLABILIR DAHA COK BILGI VAR AMA BUKADAR YAZABIULIRYOM
Resim

Kullanıcı avatarı
BoZKurT38
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: DEFINA HAKINDA IYI BILGISI OLAN BANA ULASSIN

Mesaj gönderen BoZKurT38 » 06 Ağu 2014, 00:55

işi bitmiş biryer.. diğer kale kilise resimler dediğiniz yerleri fotolayın bakalım
Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türk'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız..!

Ne Mutlu Türk'üm Diyene.!!!

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM !!!

barraacuda
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen barraacuda » 06 Ağu 2014, 09:55

Eminmisiniz arkadaslar faceye attim remsmi beni trakyadan aradilar nresi diye beni gotur oraya diyr hala arıyorlar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 06 Ağu 2014, 15:20

tek bir resimle bir yere varamayız
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ARŞİV” sayfasına dön