delik tas,oyma ucgen, abilerim yardim lutfen((goruntulu))

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
bulentbey
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

delik tas,oyma ucgen, abilerim yardim lutfen((goruntulu))

Mesaj gönderen bulentbey » 01 Eyl 2014, 11:47

delik tas, icine baktiginda 60,70 metre ileride buyuk bi kaya ve etrafinda ayrri isaretler de var mesela bi tas uzerinde iki tane ust uste oyulmus ucgen var ve bi kac tane tas uzerinde cocuk ve buyuk insan ayak izi var ve bi tane tas uzerinde de balta isareti var ve son olarak o bolgede yaklasik 40tane ermerni cocuk ve buyuk insan mezari var..son olarak bana yardim eden tum turk insanlarina tesekur ederim eger yazma tarzimda bi problem varsa aff ola cunku ben iranliyim.. delik tas ve ilerdeki buyuk kaya ve oyma ucgenlerin resmini yukluyoum yorumlarinizi bekliyorum cok sagolun...resimleri yazma sirasina gore yukleedim.

Resim
Resim
Resim
Resim

huggy42
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: delik tas,oyma ucgen, abilerim yardim lutfen((goruntulu))

Mesaj gönderen huggy42 » 01 Eyl 2014, 13:45

abi zaten forumda aynı resimlerle 3 tane konu açmıssın 1. açtıgın konudada sorunun cevabını ustalar vermiş hala nasıl bir cevap almayı bekliyorsunki :dede

bulentbey
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen bulentbey » 01 Eyl 2014, 19:47

evet cevap aldim ama yeterli bilgi edinemedim..onun icin diger ustadlarinda degerli yorumunu bekliyorum..diger resimleride yukliyecegim.sagolun....

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 04 Eyl 2014, 08:54

hiçbirşey yok kardeş..... yüklediğiniz resimlere önce kendiniz bir bakın.... başkası size bu resimleri atsa ne derdiniz.... bir tane taş resmi, bir tanede uzaktan ne olduğu belli olmayan bir resim....önce kendi nefsinize vurun bu resimleri....
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

esmekaya
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen esmekaya » 27 Kas 2014, 15:25

GÜZEL KARDEŞİM ORADA HİÇ BİŞEY YOK ZAMAN KAYBI YAPMA BAŞKA YERLERLE OYNA OO DOGANIN VERDİ Bİ GÜZELLİK

“ARŞİV” sayfasına dön