dıger ıkı resım

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
foksim
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

slm arkadaslar elımdekı bagzı ısaretler

Mesaj gönderen foksim » 19 Eki 2012, 01:32

arkadaslar hepsı bırbırıne yakın bu ısaretlerın ne anlam cıkrmalıyım tesekkurler saygılar

http://i.imgur.com/0GoiJ.jpg

http://i.imgur.com/OcF4K.jpg

foksim
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

dıger ıkı resım

Mesaj gönderen foksim » 19 Eki 2012, 01:39

balık ve kayada oyulmus yer

Resim

Resim

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: dıger ıkı resım

Mesaj gönderen HayatAğacı » 19 Eki 2012, 08:34

S.A,
bu resimleri senelerdir görüyoruz... amacın nedir arkadaşım... yakın 4 tane farklı farklı resim resim... bulmacamı çözelim? yardımmı istyorsun? bulmacamı soruyorsun? bu anonim resimleri arşive kaldırıyorum... detaylı resimler yüklersen hakkettiği yere tekrar taşınır.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

foksim
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen foksim » 19 Eki 2012, 22:07

hocam slm bende bu resımlerı yenı bır arkadastan aldım yardım ıstıyorum nasıl hareket etmelıyız bır kere bunların hepsı aynı yerde bu arkadaslar yakındakı magrayı 4 senedır kazmıslar bır sey bulamamıslar gecen konusurken bende bakayım dedım aldım resımlerı bu resımlerde bır sey varmı acaba cunku bır yahudı bolgede ev almıs bu resımlerı ona bıldıren cobana haber verırlerse para verecegını soylemıs bu arkadaslarda bana anlattılar ben de bır bılene danısayım dedım sızce nasıl hareket etmelıler bırde bır sey varmı dır acaba yoksa bosuna mı ugrasmıslar saygılar

foksim
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen foksim » 19 Eki 2012, 22:12

he bu arada adam yıldız teknıkde arkeologmus ve bu resımler orjınal anonımdegılbana gosterdıgı kadarı ıle kendısı telefonu ıle cekmıs bır resım daha var onuda yukleyecegım sımdı saygılar
http://imgur.com/IXJXA,AYVYw

foksim
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen foksim » 19 Eki 2012, 22:30

hocam yanı bu resımlerı daha once gordunuzmu ben anlamadım bu arkadasın kalabalıkbır ekıbı var belkı onlarmı yukledı ben yenı gordum sımdı kazı ıcın ızınmı cıkaralımmı yoksa burası ıcın bosuna ugrsmayalımmı ne dıyorsunuz eger bır sey avrsa ne reye bakalım yardım edersenız sevınırım

talih
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen talih » 20 Eki 2012, 00:25

Kardeş ne kazı izni, deliğe koydukları gazbetonu farkedemediğinizi mi söylüyorsunuz??????????
Saygı hakedilir...

foksim
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen foksim » 20 Eki 2012, 19:18

talıh kardes pekı dıglerı nedır balık hac ve daerıha kalın bır hac var ayrıca kayadakı bu sıgara paketı kadar delıkler var kayanın yanındakı yerde bır magra var zaten on atakılma dıyor herhalde koydukları ııcn bakmamzı geeken yer balıkmı uzerındekı cızgılermı

“ARŞİV” sayfasına dön