KÖPEK AYAĞİ NE DEMEKTİR **?????****

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
Cevapla
nmgrp55
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 23
Kayıt: 25 May 2010, 00:34

KÖPEK AYAĞİ NE DEMEKTİR **?????****

Mesaj gönderen nmgrp55 » 18 Tem 2012, 00:13
HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Mesajlar: 10609
Kayıt: 15 Şub 2010, 12:19

Re: KÖPEK AYAĞİ NE DEMEKTİR **?????****

Mesaj gönderen HayatAğacı » 18 Tem 2012, 09:56

forum kuralları 2;

2. Tek resimlere yorum yapılmaz.. bunun birçok nedeni vardır... ilk başta internette binlerce tek resimlerden bir alıntı olabilir.. konu sahibinin kendi resimi olduğunu kanıtlaması için değişik yönlerden birden çok foto lazımdır... ayrıca tek resimlere yorum yapmak, kaya falcılığı yapmaktan öte gitmeyen yorumlar olur... bir sembolün konumuna ve orasının coğrafyasına göre aranılan mezarlar farklı yerlerde olabilir... bir sembolün mezarı bazen aynı kayada, bazen toprak yüzey alanda, bazen birden çok mezar olabilmektedir.
daha birden çok sebebten dolayı tek resimlere yorum yapılmaması ve duruma göre arşive kaldırılması uygundur.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

nmgrp55
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 23
Kayıt: 25 May 2010, 00:34

Re: KÖPEK AYAĞİ NE DEMEKTİR **?????****

Mesaj gönderen nmgrp55 » 22 Tem 2012, 00:06

ustadım kusura kalma tek resim o ama oymalar ve kanallar benim forumda kayıtlı.diğer oma ve kanallarda vardır usuraKALMAYIN RESİM YÜKLEMEYİ BECEREMEDİM .LAKİN KABARTMA OLAN O RESİMDE GÖZÜKEN AYAK İZİ Nİ KIRDILAR ...........SADECE BİRKEZ GÖRÜNTELEYEBİLDİM SADECE BU VAR BENİM ELİMDE.
ÜSTADIM AYRICA BEN BU İŞARETLERİN SİZLERİN YORUMLARINIZ VARDIR DAHA ÖNCEKİ MESAJLARDA........YUVARLAK OYMALI KANALLI OYMA ..DİYE İSİM BAŞLIĞINDA SADECE DAHA ÖNCEKİ GÖREMEDİĞİM CANLI KÖPEK AYAGININ YANINDA DURAN KABARTMA ŞEKİLLİ AYAK İZİNE BR KEZ DAHA BAKARSANIZ DİĞER MESAJLARLASEVİNİRİM.........EMEĞİNİZE VE BİLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR VE SELAMLAR VE HAYIRLI RAMANLAR...........ESSELAMÜ ALEYKÜM

Cevapla

“ARŞİV” sayfasına dön