orjinalmi??

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
Kilitli
bahri44
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

orjinalmi??

Mesaj gönderen bahri44 » 10 May 2012, 13:52

sahte...

hayatağacı.

bahri44
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: orjinalmi??

Mesaj gönderen bahri44 » 10 May 2012, 16:10

anlayamadım bunlar neye göre sahte acaba orjinal olduğunu iddia etmiyorum ama nasıl oluyor

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 10 May 2012, 16:42

bahri44 yazdı:anlayamadım bunlar neye göre sahte acaba orjinal olduğunu iddia etmiyorum ama nasıl oluyor
sitemizde her türlü tarihi eser yayınlanması suçtur...----D E Ş İ F R E 53-----
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 10 May 2012, 17:46

bahri44 yazdı:anlayamadım bunlar neye göre sahte acaba orjinal olduğunu iddia etmiyorum ama nasıl oluyor
altın olan oksitlenmez... hem sarı hem oksitlenmiş...antik sikkelerin madenlerini iyi araştırınız... saygılarımla.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

bahri44
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen bahri44 » 10 May 2012, 18:20

altın değil bunlar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 10 May 2012, 18:52

bahri44 yazdı:altın değil bunlar
antik sikkeler, altın, gümüş, bakır ve tunçtan yapılmışlardır.... yada karışım olarak elektronlardan yapılmışlardır... hiçbirisine uymamaktadır.... yanılabilirim veya yanılmam, soru yeri burası değildir...yasal koleksiyenerlere başvrunuz veya müzelerimize başvurunuz.... konuyu burada kilitliyorum...saygılarımla.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kilitli

“ARŞİV” sayfasına dön