selam

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
reisis
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

selam

Mesaj gönderen reisis » 13 Nis 2012, 04:52

forumlarda hiç cevaplar ve doğrudan hedefe götüren yorumlar göremiyorum :S

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Re: selam

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 13 Nis 2012, 08:22

o senin dediğini anca falcılar yapar ... sonucta malzemeleri biz koymadık bi takım bulgulara bakarak yön verilebilir net surasıdır demek tamamen falcılıktır ...bazen öyle yerler gelir ki tamam burasıdır diyebilirsin ama emin olmadığımız yerler konusunda da kimsenin hakkını yemek istemeyiz ...umarım anlamıssındır...
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 13 Nis 2012, 08:30

reisis yazdı:forumlarda hiç cevaplar ve doğrudan hedefe götüren yorumlar göremiyorum :S
gelen resimlerin bir çoğu doğal oluşumdan ibaret... kaya da bir çizik görüldüğünde işaret diye yorum isteniyor... hangi konuda kesin bir nokta tesbiti varda biz yazmadık çok merak ettim!!

sizin gibi yaklaşımlar ancak olaya vakıf olunmadan söylenen yüzeysel bilgisizliklerdir... başka anlamı yok bunun.

ayrıca beğenmiyorsanız forumumuzu, misafir olarak dahi gelmeyin.. bizim size ihtiyacımız yoktur...hiçbir zamanda olmaz... bizim frumumuzu ancak falcılar beğenmez...az bir akıl yürüten ve az bir antik tarih bilgisi olan kaliteyi görür..
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
ErAy
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ErAy » 13 Nis 2012, 21:24

HayatAğacı yazdı:
reisis yazdı:forumlarda hiç cevaplar ve doğrudan hedefe götüren yorumlar göremiyorum :S
gelen resimlerin bir çoğu doğal oluşumdan ibaret... kaya da bir çizik görüldüğünde işaret diye yorum isteniyor... hangi konuda kesin bir nokta tesbiti varda biz yazmadık çok merak ettim!!

sizin gibi yaklaşımlar ancak olaya vakıf olunmadan söylenen yüzeysel bilgisizliklerdir... başka anlamı yok bunun.

ayrıca beğenmiyorsanız forumumuzu, misafir olarak dahi gelmeyin.. bizim size ihtiyacımız yoktur...hiçbir zamanda olmaz... bizim frumumuzu ancak falcılar beğenmez...az bir akıl yürüten ve az bir antik tarih bilgisi olan kaliteyi görür..
" Asıl yetimler anadan babadan değil ilim ve ahlaktan yoksun olanlardır..." Hz. Ali (R.A)''

===============>LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM<===============

Resim

Kullanıcı avatarı
ZERKAVİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ZERKAVİ » 14 Nis 2012, 00:32

valla kardeş bu siteye diyecek yok adamların hakkını yeme bi fotograftan bıle bu kadar bılgı verılıyorsa( NE MUTLU ONLARA.) heleki hayat agacı ustanın onun hakkı bizlerde çok sahsım adına soyleyeyım benım bu konularda azda olsa bılgım olmussa hayat agacı ve dıger abılerın bu sutenın sayesınde olmuş.bende eskıden senın gıbı dusunuyordum taa kı resımlı defıne ısaretlerını bırakıp dıger konulara yogunlasıncaya kadar oyle zannedıyordum ama cok sukurkı sımdı ole degılım senınde benım gıbı olmanı ve dıger konular uzerındede yogunlasmanı tavsiye edıyorum SELMETLE
KENDİNİZ İÇİN İSTEGİNİZİ MÜMİN KARDEŞİNİZ İÇİN İSTEMEDİKÇE HAKİKATEN İMAN ETMİŞ OLMAZSINIZ(hadisi şerif)

beşer
Definelerim Piri
Definelerim Piri

Mesaj gönderen beşer » 14 Nis 2012, 13:39

:dede Diğer sitelerle aradaki farkı göremiyorsan yaptığın değerlendirmeyi hangi kritere göre yapıyorsun :?: :?: :?:
Bu yolda kalbi temiz olan ortaklar kazanır
Lütfen kaçak kazıdan uzak duralım fi emanillah

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 15 Nis 2012, 05:52

Senin ustanda götürüyor hedefe...kendisi çok define çıkarmasına rağmen hala sitesine reklam verip üç kuruş parayı tercih ediyor...bak,böyleleri seni tam hedefe götürür ki sitenin üye sayısı çoğalsın ve reklamlardan para gelsin...işine gelmeyen mesajlarıda silsin...
bizim önümüzde,arkamızda,sağımızda,solumuzda bir...kendi sitemizde kendimizi medih edecek kadar aşağılık mahluklardan değiliz...definecilik piyasasında neler döndüğünü iyi biliyoruz ve iyi biliyorsunuz...şimdi başka bir nikle gir cevap yaz,istersen misafir olarakta cevap yazmadan yazılan yazılara bakabilirsin...
Akıllı ol akıllı...herkes haddini bilsin...
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

zoradam
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen zoradam » 15 Nis 2012, 12:55

ustalarımızdan allah razı olsunki sadece bizim gibi arkadaşlara yardımcı olmaktan başka bir amaçları yok bu siteyi tanımadan önce her kesin anlatıgını aptal aptal dinliyordum fakat 2 yıla yaklaştı yüzlerce konuyu okudum okudum hala okuyorum ve gördümki ben bir hiçmişim bilgi her şey dogru adreste olursan genede bizim insanlarımız sadece bedavadan emeksiz bir şeylerin peşinde her kesin işini allahu taala ras getirsin ayrıca celle calalü yar ve yardımcı olsun cümlemize

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 16 Nis 2012, 08:18

zoradam yazdı:ustalarımızdan allah razı olsunki sadece bizim gibi arkadaşlara yardımcı olmaktan başka bir amaçları yok bu siteyi tanımadan önce her kesin anlatıgını aptal aptal dinliyordum fakat 2 yıla yaklaştı yüzlerce konuyu okudum okudum hala okuyorum ve gördümki ben bir hiçmişim bilgi her şey dogru adreste olursan genede bizim insanlarımız sadece bedavadan emeksiz bir şeylerin peşinde her kesin işini allahu taala ras getirsin ayrıca celle calalü yar ve yardımcı olsun cümlemize
amin... Allah razı olsun
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

“ARŞİV” sayfasına dön