Sizce nedir bu şekiller

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
Cevapla
bedo381
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 52
Kayıt: 11 Haz 2012, 11:45

Sizce nedir bu şekiller

Mesaj gönderen bedo381 » 21 Haz 2012, 16:07

Resim

yorum bekliyorum ustadlarHayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Mesajlar: 10609
Kayıt: 15 Şub 2010, 12:19

Re: Sizce nedir bu şekiller

Mesaj gönderen HayatAğacı » 21 Haz 2012, 16:17

forum kuralları;

1. Yeni üye olan kardeşimiz, forumumuzda bir çok konuda gezinmeli, okumalı, özellikle yetkili kardeşlerimizin yorumlarını okumalı hangi konuda hassaslar onu bilmeli ve ona göre paylaşımda bulunmalıdır... ve bu forum kurallarını iyice okumalıdır.

2. Tek resimlere yorum yapılmaz.. bunun birçok nedeni vardır... ilk başta internette binlerce tek resimlerden bir alıntı olabilir.. konu sahibinin kendi resimi olduğunu kanıtlaması için değişik yönlerden birden çok foto lazımdır... ayrıca tek resimlere yorum yapmak, kaya falcılığı yapmaktan öte gitmeyen yorumlar olur... bir sembolün konumuna ve orasının coğrafyasına göre aranılan mezarlar farklı yerlerde olabilir... bir sembolün mezarı bazen aynı kayada, bazen toprak yüzey alanda, bazen birden çok mezar olabilmektedir.
daha birden çok sebebten dolayı tek resimlere yorum yapılmaması ve duruma göre arşive kaldırılması uygundur.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Cevapla

“ARŞİV” sayfasına dön