Ustalar bakarmısınız

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 03 Tem 2015, 17:46

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
ustalar son attığım resimdeki horasan harcından yapılmış çakıllı tepeden şüpheliyim doğal bi oluşuma benzemiyor :tsk

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 03 Tem 2015, 17:49

resimler çok düzgün deil etrafın fotoğrafını çekmemişler arkadaşlar afedersiniz ustalar...
:üzgün

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 03 Tem 2015, 17:51

ustalar yer deniz kenarı ayrıca işaretlerinden biride korsan kafasına benziyor..

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 04 Tem 2015, 12:51

bana yardımcı olacak biri yokmu saygılar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen HayatAğacı » 04 Tem 2015, 18:12

s.a,
tamamen doğal oluşumlar, hiç emek harcayıp kendinize külfet yapmayın.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 04 Tem 2015, 19:21

.

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 07 Tem 2015, 19:02

Kadimdost yazdı:.
Selam usta buranın doğal oluşum olması imkansız yardımcı olmak istemezseniz söyleyin bilelim..

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 07 Tem 2015, 19:05

arkadaşlardan bi fikri olan yokmu :tsk

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 07 Tem 2015, 19:25

site kuruyosanız insanlara yardımcı olucaksınız öyle yok doğal oluşummuş deyip atmıcaksınız bi kenara bi boktanda anladığınız yok özellikle hayat ağacı sen bi yuvarlak oyma bide kare oyma bunları bende biliyorum arkadaşlar bu tarz insanlara umut bağlamayın biz ustalar çözermisiniz yardımcı olurmusunuz sağolun ustam aman ustam şöyle böyle ustam deyip şımartıyoruz itibar etmeyin bu insanlara hayat ağacı senin doğal dediğin yerden 5 tane oda mezar açıldı ne sallıyon sen bilmiyosun hiçbişey geçmişsin oraya doğal oluşummuş al siteni başına çal......,

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen HayatAğacı » 07 Tem 2015, 21:59

Kadimdost yazdı:QR_BBPOST site kuruyosanız insanlara yardımcı olucaksınız öyle yok doğal oluşummuş deyip atmıcaksınız bi kenara bi boktanda anladığınız yok özellikle hayat ağacı sen bi yuvarlak oyma bide kare oyma bunları bende biliyorum arkadaşlar bu tarz insanlara umut bağlamayın biz ustalar çözermisiniz yardımcı olurmusunuz sağolun ustam aman ustam şöyle böyle ustam deyip şımartıyoruz itibar etmeyin bu insanlara hayat ağacı senin doğal dediğin yerden 5 tane oda mezar açıldı ne sallıyon sen bilmiyosun hiçbişey geçmişsin oraya doğal oluşummuş al siteni başına çal......,
senin gibilere ne desem az... aziz Ramazan ayında sabır diyorum.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
garipyaren
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen garipyaren » 08 Tem 2015, 13:31

hayat ağacı; eğer varsa yerin altını gösteren bi cihazın bizde bilelim. yada emrinde 3-5 cin. baksana adam 2 sığ foto ile hokus pokus hemen cevap istiyor :)
Yasalara saygı, insana saygı ile başlar..

ayazbey42
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen ayazbey42 » 08 Tem 2015, 15:06

Sayin kadim dost kardeşim hakikataen resimlere bakinca bir ibare görünmüyor sana var deyip umut tacirligi yapmakta yersiz olur oda mezardan bahsediyorsun ama bende oyle birsey gormedim ama illaki var diyorsan kimse sana kazma demez allah kolaylik versin! ...

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 08 Tem 2015, 23:19

O kayaların üzerine cinler çizdi dimi onları bişey gözükmüyor diyorsunya bana bak karrrrrdeşim sana lafım yok sen git başka yerde yalakalığını yap

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 08 Tem 2015, 23:33

Arkadaşlar biz aldık burayı zaten benim niyetim farklıydı bakalım usta ne cevap veriyomuş diye ama usta direk doğal oluşum deyince tuhafıma gitti çakıllı tepenin altından girildi 5 sedirli oda mezar çıktı hayat ağacı usta kayaların üzerindeki işaretleri doğal oluşum diyor kurt kafası işareti var orda resimdende bellidir kurt kafası işareti roma döneminde general asker mezarını işaret eder ordaki kutu işaretide odayı işaret ediyor herneyse herkeze saygılar
sevgiler verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim

Kullanıcı avatarı
TOLUNAY-10
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen TOLUNAY-10 » 09 Tem 2015, 01:10

Selamun Aleykum arkadaşlar
5 sedirli oda cıktı diyen arkadaşım. bir fotosunu paylaşta bakalım nasıl birseymiş. Boşa atıp tutmak olmaz roma dönemi general mezatrıymış. merak ettim. Paylaşmassan ramazan günü bende sana bir b. degilmişsin diyecem haberin olsun. :ok

Kullanıcı avatarı
garipyaren
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen garipyaren » 09 Tem 2015, 01:33

bak kadimdost um. senin paylaştığın ilk foto hariç (oda net değil) diğer fotolar ile cevap alma ihtimalin yok. O foto da zaten açılmış bir mezar sanırım. Bende ilk zamanlar senin gibi düşünüyordum ama siteyi iyi incelediğimde doğruyu buldum. Niye diyeceksin; Benimde emin olduğum bir yer var ama zamanla işaretler kaybolup toprak yüzeyinde bir karış yaprakla dolunca fotoğraflarda bi emare görünmüyor. E doğal olarak ta Hayat Ağacı ustam da "Doğal oluşum" bi emare yok diyor. Bende senin gibi ağzımı açıp gözümü yumsam doğru bir davranış sergilemiş olur muyum. Selametle ... :toka
Yasalara saygı, insana saygı ile başlar..

Kadimdost
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen Kadimdost » 09 Tem 2015, 08:32

tolunaymısın nesin bayramdan sonra gidicem oraya çekicem fotoğraflarını sen o fotoğrafı naparsın artık bilmiyorum

ayazbey42
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Ustalar bakarmısınız

Mesaj gönderen ayazbey42 » 09 Tem 2015, 12:02

Kadim misin nesin bes odali mezar buldun da burda ne isin varya nerde o oda mezar resimleri yalaka demississin mubarek gun girip cikip sana catacak laf sokacak birinimi ariyon mübarek gun bisey soylemiycem yalaka ancak senden olur burada senin seviyene inecek insan yok hadi baska yere kardesim hic kimseye saygin yoksa su mubarek gunde insanlaa kotu soz soyletmenin vebalini tasima yaradilani sev yaradanda oturu allah yolunu acik etsin gonlunden geceni rabbim hakkinda hayirli etsin daha ne diyeyim kardesin sana!... :toka

“ARŞİV” sayfasına dön