USTALAR YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
mhy53
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

USTALAR YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

Mesaj gönderen mhy53 » 18 Eki 2012, 00:17

BU OYMANIN ÖNUNDE DUZ BIR OTURMA KOLTUK GIBI BIR YER VAR VE 5 MT ÖNÜNDE IRMAK AKIYOR IRMAGIN USTUNDEKI KAYADA 3 TANE ÜÇGEN ŞEKILDE DELIK VAR BIR TANESI 2 PARLAK YUVASI ŞEKLİNDE VE ONUN YANINDA 2 TIRNAKLI YANLARI ICERI BATIK ORTASI ALINMAMIŞ ŞEKİLDE BIR HAYVAN AYAĞI NE ANLAMA GELIYOR ANLAMADIM EN KISA SURE ICINDE DIGER RESIMLERI YOLLAYACAGIM HAVA KARARINCA CEKEMEDIM
Resim
BU RESIM 1 RESMIN USTUNDE SOL TARAFINDA KALIYOR SAĞ TARAFINDA BIR OYMA DAHA VAR
Resim

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: USTALAR YORUMLARINIZI BEKLIYORUM

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 18 Eki 2012, 06:34

Böyle eksik resimlere yorum yok...
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 18 Eki 2012, 09:03

s.a,
BİRŞEY YOK KARDEŞ... KAFA YORMA.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

mhy53
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen mhy53 » 18 Eki 2012, 18:19

HayatAğacı yazdı:s.a,
BİRŞEY YOK KARDEŞ... KAFA YORMA.
cok yardımcı oldun sağol

mhy53
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

RESIMDEKI CIZIM NE ANLAMA GELIYOR

Mesaj gönderen mhy53 » 19 Eki 2012, 00:38

Resim

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 19 Eki 2012, 08:37

siz bu fantezi hayallerle çoook dere tepe gezersiniz.... zaman harcamaya değmez... siz O üçgenleri kim yaptı ise onların sitesine gidin, ömür boyu böyle fantezi üretin... konu arşive taşınmıştır.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ARŞİV” sayfasına dön