uydudan çekilmiş goruntuler yuzeyde yok boyle 1 şey 3metre a

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
semyti
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

uydudan çekilmiş goruntuler yuzeyde yok boyle 1 şey 3metre a

Mesaj gönderen semyti » 19 Ağu 2010, 13:55

Resim
Resim
Resim
Resim bu 3 gen şeklinde duruyor
Resim
Resim
Resim
bu yer altındakı parlayan şeyler hakkında bılgınız varmı ustalarim

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: uydudan çekilmiş goruntuler yuzeyde yok boyle 1 şey 3met

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 19 Ağu 2010, 13:59

kardeş uydudan çekilen fotolara pek yorum yapacak kadar basiret sahibi olmadık... :alayci ama tahminime göre güneşin taşa vurmasıyla beraber bir yansıma olduğunu düşünüyorum,tabi bu benim fikrim...
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 19 Ağu 2010, 14:07

google eart ı günlük kullanan biri olarak, resimlerinizde hiçbirşey yok kardeş... uydu çekimi ilede birşey öğrenemezsiniz..

artı sizin resimler kopyanın kopyası ki, çok bulanık...
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

semyti
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen semyti » 19 Ağu 2010, 14:10

olabilir ama orda taş yok sadece toprak var ben kebdım o belirli yerlere gıtdım ama taş falan yok ve uydudan toprağin 4metre derinliğini veriyor yuzeyde taş yok kardeş onları uydudan gorsen gozun kamaşir çok parlaklar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 19 Ağu 2010, 14:47

kardeş google eart kullanmasını iyi biliyorum...senin dediğin parlak olan güneşin parlak bir cisme yansımadır....ben defalarca denk geldim....

arazi yüzey fotolamamız bitti uydumuzmu kaldı şimdi....

lütfen ciddi olalım... uyduyla filan bir yere varamayız..... :gül
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ARŞİV” sayfasına dön