Yardım Lütfen

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
everblack
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Yardım Lütfen

Mesaj gönderen everblack » 21 Eki 2012, 23:17

Sayın Ustalar, resimi henüz yükelyemedim ama güzel bir tarif edeyim yorumlarınızı bekleyeyim.

-Bir höyüğün yaklasık 800mt yakınlarında yaklaşık 1m çaplı, 60 cm yükseklikte bir kayanın üzerinde;

-1 tane yaklasık 20cm uzunlugunda bir sağ ayak(ayak parmakları da çok belirgin),
-1 nal oyma..yanyana duruyor ikisi aralardında 6 cm var.

Bu mezara mı işaret acaba?Ya da hediyelerle birlikte bi mezar mıdır?
Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: Yardım Lütfen

Mesaj gönderen HayatAğacı » 22 Eki 2012, 09:10

S.A,
büyük ihtimal doğal oluşumdur... resim yükleyin sizde bizde yanılmayalım...saygılarımla.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

everblack
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: Yardım Lütfen

Mesaj gönderen everblack » 22 Eki 2012, 12:41

tesekkür ederim Üstad.en yakın zamanda fotograflayacagım.Bu zamana kadar ilgim yoktu işaretlerin garipliğinin sonradan farkına vardım.Ama gördüğünüzde fikrinizin değişeceğini sanıyorum.Saoğolun 3 güne kadar fotoğraf yükleyip yorumlarınızı bekleyeceğim.

“ARŞİV” sayfasına dön