yardim !!!

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
Alfazya
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

yardim !!!

Mesaj gönderen Alfazya » 18 Nis 2015, 18:04

Resim. Cevrenin fotolarinida isteyen olursa paylasabilirim.

Alfazya
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: yardim !!!

Mesaj gönderen Alfazya » 19 Nis 2015, 16:35

Bu kadar zor bi isretmi ustalar? Kimseden ses yok

Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen juba » 19 Nis 2015, 17:43

sadece ve sadece doğal
Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!

Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

Alfazya
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Alfazya » 19 Nis 2015, 19:39

Juba ustam saygilar, ama burda sol altta tek tarafli balta, sag tarafta yukari bakan sahin kabartması isciligi oldugunu dusunuyoruz.

Kullanıcı avatarı
Rekancan
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Rekancan » 20 Nis 2015, 11:12

bencede bir şey var gibi ama resim büyümüyor.
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL.

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 20 Nis 2015, 20:05

konu sahibine, sadece benzetme yapıyorsunuz, her ne kadar balta ve şahine benzesede, insanoğlu tarafından yapılmış bir durumu yok.....
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

kunt
BaNNeD
BaNNeD

Mesaj gönderen kunt » 21 Nis 2015, 01:09

Balta var ise yakınlara iyi eşkıya altını olabilir yada demirci simgesi yasayan uygarlığa bağlı yakin zamanda orada eşkıya yaşadıysa emin ol onların işaretidir ve de birşey var ise de çok zor bulunur

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 21 Nis 2015, 07:42

kunt yazdı:Balta var ise yakınlara iyi eşkıya altını olabilir yada demirci simgesi yasayan uygarlığa bağlı yakin zamanda orada eşkıya yaşadıysa emin ol onların işaretidir ve de birşey var ise de çok zor bulunur
Salla bakalım nereye kadar sallayacaksan, kuplerle altın seni bekliyor, sen burda kendini boşuna çürütüyorsun sana buraya gelmemen için yardımcı olayım :)
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ARŞİV” sayfasına dön