Yorumlarınızı beklıyorum

Forum Kurallarını İhlal Eden Mesajların Toplandığı Bölüm
mhy53
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Yorumlarınızı beklıyorum

Mesaj gönderen mhy53 » 28 Eki 2012, 21:09

Resim

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: Yorumlarınızı beklıyorum

Mesaj gönderen HayatAğacı » 28 Eki 2012, 21:17

s.a,
bende detaylı resimler ve açıklamalı bilgiler bekliyorum kardeş senden.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

mhy53
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen mhy53 » 28 Eki 2012, 21:21

HayatAğacı yazdı:s.a,
bende detaylı resimler ve açıklamalı bilgiler bekliyorum kardeş senden.
bu resımden baska resım yok detaylı bılgı ıstıyorsan ok yonunde 30 mt ılerde cesme var yaklasık 1 km ılerde taşda baykuş resmı var tek kulaklı ceşmeyle kaya arasından yol gecıyor kar yagdıgı ıcın resım yok saygılar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 28 Eki 2012, 21:28

s.a,
orada ok yok... ok dediğin haç kabartmasının alt uzun tarafıdır... resim yarım olduğuna haç ın uzun tarafı öyle ok gibi bir izlenim vermekte.... detaylı resim yoksa resimi arşive taşıyorum... tek resimlere ve anlatımlı sorulara cevap vermiyoruz...forum kurallarını okumanızı tavsiye ederim...saygılarımla.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“ARŞİV” sayfasına dön