avrupada dedektör ne amaçla kullanılır..

Definecilikte Kullanılması Gereken Teknolojinin Tanıtımı ve Önerilerin Yer Aldığı Bölüm

avrupada dedektör ne amaçla kullanılır..

Mesajgönderen D E Ş İ F R E 53 » 06 Tem 2010, 13:09

kıymetli kardeşlerim avrupa dedektörü kullanırken tek para bulma amaçlı kullanılıyor.üzülerek söyleyeyimki bizleri bir çoğu dedektörü define bulacağım diye kullaniyor.buda demek oluyorki ne kadar bilgisiz bir defineci olduğumuzun kanıtıdır...dedektörle define aramayı kesinlikle tasvif etmiyoruz ve bilinçli ve bilgiye dayalı bir definecilik anlayışıyla yolumuza devam edeceğiz...saygılarımla...

View My Video
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM
Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: avrupada dedektör ne amaçla kullanılır..

Mesajgönderen EsRaReNGiZ » 06 Tem 2010, 16:29

COK DOĞRU SÖYLÜYORSUN USTAM . BENDE DAHA DEDEKTÖRLE ÖYLE BÜYÜK BİŞEY BULANI GÖRMEDİM
YALNIZ REKLAM YAPMAK GİBİ OLMASIN AMA ALAN TARAMA CİHAZLARININ İŞ YAPTIĞINI SÖYLEYEBİLİRİM
BİLHASSA MEZ TESPİTLERİ İÇİN GÜZEL . AMA BU HERŞEY DEMEK DEĞİLDİR HERŞEYDEN ÖNCE BİLGİ...
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim
Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesajgönderen PANORMOS » 06 Tem 2010, 16:35

iyi makina yoktur makinayi kullanmasını bilen adam vardır. BENİM görüşümde bakır borularla yapılan tespitlerin daha yerinde olduğu görüşdür. Tabiiki piyasada cok güzel alan tramalar var ama fiyatları dudak uçurtan bir cinsten olduğu için kötü bir alet alcağıma bakır boru kullanırım daha iyi:)
ASGARİ OKUYAN, ASGARİ ÜCRETE TALİM EDER...
Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesajgönderen alp 80 » 06 Tem 2010, 20:07

önce bilgi,cıhaz noktalamak için ve kazı esnasında malı kırmamak için ve yanda yonde yakın mesafede bırakmamak için kullanılabılır onuda çok iyiy deneyımden sonra almalı,para tuzagına duşmeden,defınecıyı defıne olarak goren kendını uyanık zanneden haramı kozünü kırpmadan yıyen yamyamlardan degıl.
Hiç bilenlerle,bilmeyenler,bir olurmu ?
Kullanıcı avatarı
alp 80
Yönetici
Yönetici

Mesajgönderen arifcender » 05 Ağu 2010, 01:41

Nasrettin hocaya sormuşlar dünyada kaç tane insan var o da şu eşeğin kuyruğundaki kıl kadar olurmu hoca derken inanmayan sayar demiş.usta sen pası bile erimiş bir teneke altın bul sayısını söyle inanmayan kendi bulunca saysın. :alayci 3900 tl dedektöre vereceğine bana ver sana nereye bakacaksan orada tenekeyle altın olup olmadığını söylerim :alayci yannış annama ha iyilik olsun sen yorulma diye anlaştıkmı :toka şaka maka ülkemiz dedektör çöplüğüne döndü evindeki televizyon kumandasını kullanamayan adamlar çoluk çocuğunun rızkını dedektörcülere yedirdi . istanbulda adamın biri tuzlu su satıyomuş içen bi daha içmemiş ama adamın işleri hep iyiymiş.dedektörcüler de öyle alan bi daha almasada yeni kekler her zaman hazır dedektör alanda utandığnda kandırıldığını kimseye söyleyemiyo aldığı oyuncakda tavan arasında hurdaya dönüyor :dede usta sakalımız yok diye sözümüzü dinlemiyolar napalım .kerizler olmasa akıllılar aç kalırmış.ağır laf ama doğru . yok teke tek yok seke sek ömür boyu nal topla dur...
Kullanıcı avatarı
arifcender
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen aldo » 11 Ağu 2010, 10:30

kardeşlerim cihazlarla altın bulmak ustalık ister ama cihazın iyiyse ama alan taramar daha aktif bencede daha hızlı ulaşabilirsin aradığına bol şans dilerim ama bilgi her zaman şart unutmayalım
:dede
Kullanıcı avatarı
aldo
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen dokdor12 » 18 Ağu 2010, 09:34

herkese öncelikle selamlar olsun ve teşekür ederim bana bir cihaz lazım isim söylemek istemiyorum reklam olmasın diye jeofiz cihaz mı yoksa define cihazları mı
şimdiden :tsk
Kullanıcı avatarı
dokdor12
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen HayatAğacı » 18 Ağu 2010, 09:38

doktor 12 öncelikle Ailemize hoşgeldiniz..... şahsım adıma bu konuda ben yardımcı olamayacağım...saygılarımla.. :gül
forum-kurallari-t4741.html

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.
Kullanıcı avatarı
HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesajgönderen alp 80 » 18 Ağu 2010, 17:43

ustam piyasadaki en verımli çihaz tek tek için kullanılan cihazlardır, iki,metrenın üzeri palavradır kimseye inanma,en güzel cihaz önce gerçek bilgi ardından bulüp bulüp tek tek cihazlarıdır,hemen hemen her cihazı kullanmışımdır her marka için detaylı bılgı verebılırım,sinantamer80@hotmail.com.
Hiç bilenlerle,bilmeyenler,bir olurmu ?
Kullanıcı avatarı
alp 80
Yönetici
Yönetici

Mesajgönderen bulacak » 06 Eyl 2010, 23:37

solmaz kardeş senin makina nerde satılıyor bende alacam ikinci el istemiyom yoksa anlaşırdık :alayci :komik :komik :komik :dede :dede :toka
Kullanıcı avatarı
bulacak
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Bekce » 28 Nis 2011, 18:17

:toka :ok
PANORMOS yazdı:iyi makina yoktur makinayi kullanmasını bilen adam vardır. BENİM görüşümde bakır borularla yapılan tespitlerin daha yerinde olduğu görüşdür. Tabiiki piyasada cok güzel alan tramalar var ama fiyatları dudak uçurtan bir cinsten olduğu için kötü bir alet alcağıma bakır boru kullanırım daha iyi:)
Kullanıcı avatarı
Bekce
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen malianna » 28 Nis 2011, 19:53

zaten bazı arkadaşlar var onlar bu tek tek meraklıları hobileri tek tek para aramak..
sanırımgerçekten de dedektör başka işe yaramıyor.
birde burda foto yayınlayıp bilgi alıyoruz.
FORUMDAN DAHA İYİ DEDEKTÖR YOK ŞİMDİLİK :komik :komik :gül :gül :gül :gül :toka
Edison’un lambasına hayran kaldılar, anlata anlata bitiremediler.. ALLAH ’ın güneşinden haberleri yok!!
Kullanıcı avatarı
malianna
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Bekce » 29 Nis 2011, 10:54

:ok
Kullanıcı avatarı
Bekce
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen abraham » 15 Oca 2013, 00:39

avrupa avrupa dediler gittim aldım yerliyi kötülediler.. avrupa o kadar iyide neden internet sitelerinde 2.el dedektörlerin çoığu avrupa dedektör .. birkaç tanıdığım var yerli kullanıyolar iyi kötü birşeylere yardımcı oldu hepsinde yerli dedektörleri..bende avrupa dedektörümü kırdım attım arazide . hem 30 cantimde bişeymi kaldı allahınızı severseniz.
Kullanıcı avatarı
abraham
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen bullet » 17 Tem 2013, 19:37

Öncelikle Selamün Aleyküm Ustalar,
Benim bir kardeşimde jeosnr 3d var bu cihaz hikayemi diyorsunuz,sizlerden anladığım kadarıyla hiç bir işe yaramaz bir ot bile tespit edemez mi ustalarım?
Kullanıcı avatarı
bullet
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen derinmezar » 22 Tem 2013, 11:49

bullet kardeş bence sen önce o kardeşine sor bakalım cihaz nasıl diye. Çünkü eğer canı yanmışsa onun canı yanmıştır, yok eğer bir işe muavaffak olmuşsa gene o bilir.
Kullanıcı avatarı
derinmezar
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Dön TEKNOLOJİ KULLANIMI

• { RELATED_TOPICS }
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir