s.a ustalar bu belgeyi çözermisiniz saygılar.

örnek olabilecek resimli çözülmüş define işaretlerini bu başlıga ekleyebilirsiniz
abjure
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: s.a ustalar bu belgeyi çözermisiniz saygılar.

Mesaj gönderen abjure » 26 Ara 2010, 10:54

tabi haklısın bende sıkıldım o sitelerden bu anlattıgım erzincanda denendi ve tuttu böyle birseyi hayal edip kurgulamadım ben yorum yapmayı 1 yıl önce bıraktım bu haritanın orjinalliği hakkında bir iddiam yok kesinlikle sahte olabilir ama anlatmak istediğim bu sistemin gercekten var oldugudur omega diye birsey duymadınız mı ? para cıkan yerlere dikkat edin hep dere içi dere catalı ve yol veya dere viraj içlerindedir yol viraj içlerinde genelde çeşme arkasında cıkmıstır ben usta değilim 2 yıldır tek yaptıgım mal bulunan yerleri incelemek oldu heryerde mezar var bunlar saklanan paralar değerli eşyalar yinede üzgünüm böyle düşünmenizden sitenizden alabilieceğimi dogru bilgileri alıp üyeliğimi sonlandıracagım. gercekten emek verilmiş bir site saygılar

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 26 Ara 2010, 11:22

S.A
kardeş, sence bizi senin düşündüğün gibi düşünemiyormuyuz.... işin bu yönünü hiç düşünmüyormuyuz sence.... bu harita işlerine hayatını vermiş , tüm servetini harcamış insanlar var çevremde.... binlerce hikaye dinliyorum çevremden, binlercesini duymaktayım... net ortamında da yüzlercesine şahit olmaktım....

basite alma arkadaşım.. biz bu bu mevzuları, önce olur yönünü düşünürüz, sonra neden olmayacağını sıralarız....saygılarımla.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 26 Ara 2010, 12:25

S.A
forumun sağlıklı işlemesi için bu konuyu burda kilitliyorum..... Selam ve dua ile...
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kilitli

“ÇÖZÜLMÜŞ DEFİNE İŞARETLERİ” sayfasına dön