Bu kadar da olmaz...

Bu başlıkda çubuklar konusunda öğrenmek istediginiz her şey paylaşılacakdır
Cevapla
ecli
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 65
Kayıt: 19 Tem 2014, 00:31

Bu kadar da olmaz...

Mesaj gönderen ecli » 08 Ağu 2014, 05:03

S.a

Bakır ve prinç çubuklar hakkında araştırma yaparken bir define sitesinde yer alan ve çok dikkatimi çeken bir çubuk yapım tarifi buldum ve sizlerle paylaşmak istedim.. Gülemedim bile bu tarife... Yazıklar olsun dini bile utanmadan alet ediyorlar bir kaç kuruş kazanabilmek için..
Resim
MERHABA ARKADAŞLAR MİNERALE GİTMEYEN BAKIRÇUBUKLAR sayesinde nokta atışi yapıcaksınız dedektörlere taş cıkartan bir buluş bu toprak altındaki degerli madenler dısındaki minarelize oluşumlara kayan çubuklar SADECE altın vb madenlere yönlendiricek sizi NASIL MI? DENENDİ %90 BAŞARI SAGLANDI YAPTIRMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR DETAYLI BİLGİLERİ 0543 917 52 97 VE NUJAZZZ@HOTMAİL.COM ADRESİNDEN ÖGRENE BİLİRLER . simdi sizinle birkaç bilgimi paylaşayım birkaç püf noktası dışında size yapım ile ilgili bilgiler veriyim .

artı kutuptaki yani sag elde tutulacak olan cubugun yapmı:
1_4 adet pilin kömürleri çikartilir suyla karistırılarak çubugun icine yerlestirilir
2_ VAKİA suresi yazılarak daha önce yerleştirilmiş kömürün üzerine konulur
3_ 4 pil kömürü kadar toprak suyla hamur kıvamına getirilerek VAKİA suresinin üstüne yerleştirilir
4_ARTI çubugun diger çubukla temas edecegi V ŞEKLİNDEKİ UÇ a altın konularak öncelikle altin manyetigini yakalaması saglanır.

sol elde tutulacak olan eksi kutbundaki çubuk yapımı

1_4 adet pil kömürü cikartilir
2_çikarılan pil kömürlerinin içerisine tunç aliminyum bronz bakır pirinç vb . bölgedeki mineral bakımından zengin taşlar toz haline getirilerek suyla hamur kıvamında yogrulur ve hamur kıvamına gelince çubuga yerleştirilir,
3_ daha sonra NAS VE FELAK sureleri yazılarak çubuga yerleştirilir daha sonra diger çubuktaki gibi bir miktar toprak suyla hamur kıvamına getirilerek yerleştirilir son olarak BİO ENERJİYİ ve diş etkenleri ortadan KALDİRMAK için CİN mektubu YAZILARAK çubuga yerleştirilir ve kapatılır .

NOT:BU ŞEKİLDE YAPILMIŞ BİR ÇUBUK %90 SİZİ altın veya o bölgedeki degerli madenlere götürecektir.CEP TELEFON larınızı yanınızdan ayırmayınız bu şekilde yapılmış bir çubuk cep telefonunuz yanınızdayken sizi yaniltmıyacaktir çünkü telefon bordlarında düşük ayarda altın kullanılmaktadir hiç birşeyin olmadıgı bir yerde çubuklar sizi gösterecektir. pratik yapmaniz ve elinizdeki çubuk hareketlerini madenleri ayırt edebilecek ölcüde yorumlamanız gerekmektedir mineral içeren taşların toz haline getirilerek sol eldeki çubuga konması ve sag eldeki çubugun ise altinla desteklenmesi mineral oluşumlara çekme ihtimalini sıfırlayacaktır gezilen bölge bilgi ve pratikleriniz sizi yüzde yüzlük bir sonuca ulaştıracaktır.
BU şekilde nokta atisi yapabilirsiniz %90 garantili diger yüzde 10 ise çubugun boşluga gitme oranıdır BUDA ZATEN MEZAR BULMA İHTİMALİNİZİ ARTİRİR .DENEN Dİ UYGULANDI trnin her yerine kargo servisimiz vardır. çubuk ya pımında altında kullandıgımızdan dolayı fiyat 1200 ytl dirbirumut
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 27
Kayıt: 20 Haz 2014, 13:27

Re: Bu kadar da olmaz...

Mesaj gönderen birumut » 08 Ağu 2014, 08:53

söyleminize göre iyiler ama denemek lazim denenmeden hiç birsey söylemekm mümkün degil cünkü cok yainltiici seyler söyleyen cok şnsan vardır artık kendi gözümle görmedigim seye inanmam artık ve fiyetı cok tur biraz daha ucuz olmasi lazim ki ilk buluştur ondandolayı indirim yapılmasi lazimdir .

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Mesajlar: 10609
Kayıt: 15 Şub 2010, 12:19

Re: Bu kadar da olmaz...

Mesaj gönderen HayatAğacı » 08 Ağu 2014, 10:02

çubuklar tamamen saçmalıktan öte gitmeyen neye çektiğini asla bilinmeyen boş işlerdir.... :dede
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

birumut
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 27
Kayıt: 20 Haz 2014, 13:27

Re: Bu kadar da olmaz...

Mesaj gönderen birumut » 18 Ağu 2014, 09:37

hayatağacı hocam bize tavsiye edebilecegin bir alet varmi ? ayrıyetten hocam yer altı radar dedikleir ne kadar saglıklıdirki bu kadar pahaliya veriyorlar sizin tavsiyeleriinz benim icin cok önemlidir .

Cevapla

“ÇUBUK SİSTEMLERİ” sayfasına dön