Şakül ve Çatal Çubuklar

Bu başlıkda çubuklar konusunda öğrenmek istediginiz her şey paylaşılacakdır
beşer
Definelerim Piri
Definelerim Piri

Re: Şakül ve Çatal Çubuklar

Mesaj gönderen beşer » 27 Mar 2012, 00:24

fotoğrafları nasıl çekmeliyim ustalarımdan bilgi bekliyorum... Allaha emanet olun

Bu yolda kalbi temiz olan ortaklar kazanır
Lütfen kaçak kazıdan uzak duralım fi emanillah

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 27 Mar 2012, 08:32

s.a. beşer kardeş fotolama yapacağın yere göre değişir fotolama teknikleri fotoğraf cekeceğin yerle ilgili bütün detaylar aşağıdaki linkde verilmiştir boş vakitlerinizde forumda gezinerek konulardan yardım almanızı tavsiye ederim...
onun dışında foto cekeceğiniz şüphelendiğiniz yerin 10-20-30 m uzaklıktan ve farklı yönlerden fotolarını çekerseniz ve güzel de bi açıklama yaparsanız büyük ihtimal bölgeye bir daha foto için gitmek zorunda kalmazsanız olursa güzel bir fotolama yapmış olursunuz ...
yeri geliyor ben bile bazen kendi çektiğim fotoları beğenmiyorum :) zaman yetmeyebiliyor ve daha sonra tekrar gitmek zorunda kalıyorum ... kolay gelsin ...saygılar

fotograf-cekme-teknikleri-t888.html
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

beşer
Definelerim Piri
Definelerim Piri

Mesaj gönderen beşer » 27 Mar 2012, 17:50

Allah razı olsun sorularıma cevap verenlerden buralarda bolca olgun yerler var işlerimden fırsat bulurbulmaz fotoğraf çekeceğim
Bu yolda kalbi temiz olan ortaklar kazanır
Lütfen kaçak kazıdan uzak duralım fi emanillah

“ÇUBUK SİSTEMLERİ” sayfasına dön