ustam cevap bekliyorum

Bu başlıkda çubuklar konusunda öğrenmek istediginiz her şey paylaşılacakdır
Cevapla
kasoooo
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 183
Kayıt: 07 Şub 2013, 20:18

ustam cevap bekliyorum

Mesaj gönderen kasoooo » 26 Haz 2013, 12:41

hayatağacı ustam giriş sayfasındaki cubuklardan almak istiyorum boşluk tespiti yapmak için..olumsuz bir tavsiyen var mı sormak istedim..uygulamada pek tecrübem yok hatta hiç yok diyebilirim..konu ile yardımlarınızı bekliyorum..saygılarımla a.e.o :tskHayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Mesajlar: 10609
Kayıt: 15 Şub 2010, 12:19

Re: ustam cevap bekliyorum

Mesaj gönderen HayatAğacı » 26 Haz 2013, 18:04

Sa
Kardeş ben kullanmadım o çubukları. . Birşey diyemeyeceğim.
Ben sadece reklam alıyorum. .. en güzeli o firmayı arayıp arazide tatbik edip almaktır. . Kuru kuruya almak doğru değil. . Test etmeden hiçbirşey alınmaz. . Kural budur.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

küllüpınar
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 5
Kayıt: 08 Kas 2014, 10:09

Re: ustam cevap bekliyorum

Mesaj gönderen küllüpınar » 03 Ara 2014, 01:14

slm arkadaş ben 20seneden beri görmediğim cubuk şakül alan tarama kalmadı.şimdi de akrep yeraltı radarları vs cok gördüm denedim.inan hepsi para tuzağı en güzel cihaz güzel bir dedektör bence bunların hic birine inanma parayı boş ver verdiğin emeğe harcadığın zamana yazık moral bozuluğu cabası.nasipse gelir hintten yemenden nasip deyilse ne gelir elden.araştır maddeler cekermi itermi ozaman bunların yalanları meydana cıkacak.saygılar
:toka

Cevapla

“ÇUBUK SİSTEMLERİ” sayfasına dön