define için istihare

Resmi Kazı, Teknik ve Yöntemlerinin Yer Aldığı Bölüm
sultan baybars
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

define için istihare

Mesaj gönderen sultan baybars » 07 Ara 2010, 15:17

selamün aleyküm dostlar istihare nmazını biliyorum. merak ettiğim define yerini tespit için nasıl istihare yapacağız........* hangi duaları okumak lazım istihare namazı nazıl kılacağız? bizi aydınlatırsanız sevinirim . selam ve dua ile

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: define için istihare

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 07 Ara 2010, 15:49

sultan baybars yazdı:selamün aleyküm dostlar istihare nmazını biliyorum. merak ettiğim define yerini tespit için nasıl istihare yapacağız........* hangi duaları okumak lazım istihare namazı nazıl kılacağız? bizi aydınlatırsanız sevinirim . selam ve dua ile
a.selam
adamın biri rüyamda peygamber efendimizi görmek için ne yapmalıyım diye mirşidine danışır.mürşidide ona bol tuz yeyip hiç su içmeden yatmasını söyler...adamda mürşidinin dediğini yapar ve su içmeden yatar...ertesi gün mürşidinin yanına gider ve gördünmü peygamberimizi diye mürşidi sorar...adamda derki:sabaha kadar rüyamda dereler sular gördüm.der :alayci
defineyi tespit etmede önce bilimin gösterdiği yönde hareket edeceğiz.yani ilm-i hal farzdır...hangi işle uğraşiyorsak onun ilmini oğrenmeye ilm-i hal (yani hal ilmi) denir.önce zahiren çaba sarfedeceğiz.hükümde zahirindir...senin yaptığın biraz tepeden inme gibi oldu kardeşim...
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen PANORMOS » 07 Ara 2010, 21:14

ilginç bir yaklaşım ben sahsen inanmıyorum doğruda olabilir,herkesin genellikle yanıldığı amcam makinayı eline alır aa sinyal kaz bakalım hımm bir bakmışlar yok, tekrar tut makinayı aa buda ne 1 mt yanı hımm sonuç ne malı cinler kaçırıyo bilmezki amcam makinanın minerale sinyal attığını....
ASGARİ OKUYAN, ASGARİ ÜCRETE TALİM EDER...

Kullanıcı avatarı
ByMobmanTr
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ByMobmanTr » 07 Eki 2013, 23:27

Deşifre usta alemsim valla :D :D

zoradam
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen zoradam » 08 Eki 2013, 09:17

neden rabbi rahimin kuranını tam anlamadan saçma saban sorularla kendimizi insanlara alay konusu yaparızki ben istedigim kuluma malı isteyen kulumada ilmi sonsuz bahşederim önce okumak gerekli rızık ve gayp allah'ta gizlidir :gül

kalpsiz
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen kalpsiz » 08 Eki 2013, 09:40

s.a: eline diline sağlık Deşifre 53 usta :ok :gül
Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

“DEFİNECİNİN BİLMESİ GEREKEN TEMEL KONULAR” sayfasına dön