YENİ FORMUMUZA RESİM VEYA VİDEO YÜKLEME NASIL YAPILIR

Kilitli
Kullanıcı avatarı
TOLUNAY-10
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 941
Kayıt: 18 Ağu 2012, 05:00

YENİ FORMUMUZA RESİM VEYA VİDEO YÜKLEME NASIL YAPILIR

Mesaj gönderen TOLUNAY-10 » 07 Eki 2015, 23:35

Selamun Aleykum Ustalar Arkadaşlar
Yeni forma geçildikten sonra arkadaşların sıkıntılarından dolayı resim ve video yükleme konusunu tekrar açıklama yapmak gereği duydum.
RESİM YÜKLEME
Konuyu formdan seçiyoruz. hangi konuda yazışma yapacaksak. burdan baş taraf solda--YENİ BAŞLIK-- bölümü var tıkladık. Sayfamız geldi. Konumuzu yazdık. sıra geldi resim yüklemeye. renkli solt altta ----tinypic--- amblemli logo var tıkla oraya, baş tarafta solda ---gözat--- çıkar karşına orayada tıkla pc den dosyanı seç, aça tıkla sonra ---uploud now!--- yazan tuş var oraya tıkladığında resim yüklendimi sana bi kod gelecek o kodun üstüne tıkladığında koyulaşır. kopyala ve yazının
altına satır başına yapıştır yapacaksın. bu kadar.
Resim yüklerken pc veya telden seçtiğiniz resmi aç tuşuna bastığınızda ebatlama gelir resmin ebatları LÜTFEN oynamayınız...
VİDEO YÜKLEME
aynı işlemleri yapıyoruz. sadece ----tinypic--- amblemli logoya tıkladığımızda ---image -- video---bölümü var. image resim video bölümü video içindir. videoyu tıklayacaksın. kod geldiğinde işlemleri aynen yapacaksınız.

her resim veya video için ayrı ayrı işlem yapıyorsun. kodlarıda alttaki gibi altalta gelecek şekilde sıralıyorsunuz ve altta ortada ---GÖNDER--- tuşuna tıklarsanız formda yayınlanır.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

HEPİNİZE KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALARKilitli

“definelerim.com a Nasıl Resim Yüklenir” sayfasına dön