Dusan dere

Eşkiyalar Hakkında Aranan Yerler ve Bilgilerin Paylaşıldığı Bölüm
garrett
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Dusan dere

Mesaj gönderen garrett » 16 Haz 2012, 18:29

Arkadaslar aramizda Bulgaristanda adi gecen "Dusan" dere ile ilgili bilgisi olan varmidir? Kosukavak bolgesinde imis, ozellilke gocmenlerden ricam olacak. Cok tesekurler.

beşer
Definelerim Piri
Definelerim Piri

Re: Dusan dere

Mesaj gönderen beşer » 18 Haz 2012, 19:59

bu konu ile alakalı daha fazla bilgi gönderirsen yardımcı ollabilirim bende mestanlı danım Allah yardımcın olsun :gül
Bu yolda kalbi temiz olan ortaklar kazanır
Lütfen kaçak kazıdan uzak duralım fi emanillah

garrett
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen garrett » 23 Haz 2012, 15:24

beşer yazdı:bu konu ile alakalı daha fazla bilgi gönderirsen yardımcı ollabilirim bende mestanlı danım Allah yardımcın olsun :gül
Tesekur "beser" ustam, ben Kircaali bolgesindenim, Istanbulda oturan bir agbeyi ariyom ,yasli ,belkide aramizda degil. O bahsedilen derenin koylerinden goc etmis, bir bildigi var ama detayli konusmak nasip olmadi. Onun bildigi bir yer var kisacasi sizlerin anlayacagi.

beşer
Definelerim Piri
Definelerim Piri

Mesaj gönderen beşer » 23 Haz 2012, 16:08

ben Bursa da oturuyorum burada çok göçmen var koşukavak tan çok kişi var yinede sen bilirsin Allah yar va yardımcın olsun
Bu yolda kalbi temiz olan ortaklar kazanır
Lütfen kaçak kazıdan uzak duralım fi emanillah

garrett
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen garrett » 24 Haz 2012, 10:48

beşer yazdı:ben Bursa da oturuyorum burada çok göçmen var koşukavak tan çok kişi var yinede sen bilirsin Allah yar va yardımcın olsun
Yardimlarin icin tesekur ederim hocam, tanistigimiza sevindim, yinede bilgiler edinirsen yazarsin, foruma basarilar dilerim.

“EŞKİYA BELGELERİ VE ARANAN YERLER” sayfasına dön