SARI GÖL

Eşkiyalar Hakkında Aranan Yerler ve Bilgilerin Paylaşıldığı Bölüm
murat_21
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

SARI GÖL

Mesaj gönderen murat_21 » 13 Eki 2011, 21:05

selam arkadaşlar buraya resim yolamaya çalıştım size sarı gölün resimlerini yoluyacam demiştim benimle dalga geçtiniz işte resimleri getirdim ama yoluyamıyorum olmuyor ben gördüklerimi konuşurum ve yaparım işte geldim ama resim yolanmıyor saygılar

bakalım sarı göl nasılmış

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: SARI GÖL

Mesaj gönderen HayatAğacı » 13 Eki 2011, 23:08

S.A,
kardeş resim yükleme servisinde bir kaç gündür sorun var....aşağıdaki linklerden yükleyebilirsin....

ayrıca sarı göl davasında her bölgede sarı göl hikayesi ve mevkisi var.... kendi bölgemde de sarı göl hikayesi var.... bu sarı göl hikayesi her şehirde,her ilçede, her köyde var.... yükleyeceğiniz resim şahsen benim nazarımda bir şey ifade etmez...siz sarı göl dediniz diye orası sarı göl olmaz... orası sarı göl olsa bile, yozgatta da var...sivas tada var, muşta da var.... sarı göl mevkileri...
alay filan geçtiniz demişsiniz, kardeş bizler tüm üyelerimize değer vermekteyiz... üyemiz kendi değerini yükseltir veya düşürür.... tüm paylaşımlarımız antik milletlere ve antik tarihe, özellikle arkeoloji ye aykırı olmamalı...

şimdi aşağıdaki linklerden yükleyebilirsiniz...saygılarımla.

http://imageshack.us/
www.ressim.net
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“EŞKİYA BELGELERİ VE ARANAN YERLER” sayfasına dön