TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE...

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE...

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 06 May 2010, 18:43

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم
besmellesiz başlayan hiçbir işte hayır yoktur.(hadis-i şerif)
kıymetli kardeşlerim,definecilikte her türlü sahtehkarlık,dolandırıcılık,düzenbazlık almış başını gidiyor.işini düzgün yapmayan her türlü dolandırıcıların bu güne kadar karşısında olduk bundan sonrada karşısında olacağız.bu işi sadece ben biliyorum havasına girmedik,girmeyeceğizde...arazinin yüzünü resimlerden gören insanlar sizlere ne kadar faydalı olabilir :?:arazi yapısını arazi yüzeyini ve bulgularını bizzati gezip görmeyenler sizlere ne verebilirler :?: tabiri caizse,22 kişi sahada top oynar,seyirci gol gol diye bağırır.gol atabilirlermi :?: hayır,ne kadar bağırırsan bağır golu atacak olan sahadaki 22 kişidir,gol gol bağıracağına sahaya inipde golu atta görelim,bol keseden atmakla definecilik olmaz.bol keseden atıp size gaz verenler çakmağınızın gazını bile dolduramazlar.

sizlere üzerine basa basa söylüyorum,definelerim.com olarak kaçak kazılardan,işaretleri kırmaktan ve tarihi değerlerimizi yok etmekten kaçınmanızı ve bu işi bilinçli,bilgili bir şekilde yapmanızı tavsiye ediyorum.aksi halde edeceğiniz maddi ve manevi zarardan bizler mesul değiliz.SİZLERİ ALLAH İÇİN SEVİYORUZ VE ZARARA UĞRAMANIZI İSTEMİYORUZ saygı ve muhabbetle kalın inş...

YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: TÜM ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE...

Mesaj gönderen HayatAğacı » 06 May 2010, 18:49

Allah razı olsun kardeşim, yerinde bir yazı yazmışsın.....Rabbim eline , koluna , zihnine, İmanına kuvvet versin...

saygılarımla.. :tsk
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

moonlight
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen moonlight » 06 May 2010, 19:33

eyvallah ustad. Allah razı olsun

Kullanıcı avatarı
define-piri55
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen define-piri55 » 08 May 2010, 21:53

ellerine sağlık ustam. HERKESE HAYIRLI UĞURLU OLSUN SİTEMİZ
YENİ KATILAN ÜYELERİMİZEDE :hsg DİNİZ DİYORUM
_·丂乇尺ズム刀_.

Kullanıcı avatarı
CaLDeRoN
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen CaLDeRoN » 09 May 2010, 03:53

Teşekkürler ustam arada sırada insanoğlu bu gibi ince konuları kendi içerisinde tekrardan hatırlaması hususunda yerinde bir konu açmışsınız tarihi değerlerimizi her daim en iyi şekilde bozmamak gerekir keşke herkes bu şekilde sahip çıksa emarelerimize, Teşekkürler ustam emeklerinize sağlık allah her daim yolumuzdan saptırmasın cümlemizi saygılarımla..
''Kıyıyı gözden kaybetmeyi göze alamayan insan, Yeni okyanuslar keşfedemez''

Kullanıcı avatarı
gürgen
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen gürgen » 10 May 2010, 12:28

HERKES SAHADA TOP OYNAYABİLİR AMA GOLÜ ATAN TEK KİŞİ OLDUĞUNU UNUTMAMAK GEREKİR. BAZEN DE MAÇ SATILINCA FUTBOLCULAR PARAYI VEREN TARAF KAZANSIN DİYE MAÇ OYNARLAR GOL YEMEK İÇİN. SİZLERİN GOL ATAN TARAFTA OLMANIZ İÇİN TARAFTAR OLACAĞIZ SİZE
DÜNYADA İKEN ALINIP VERİLEN HER NEFES, ASLINDA SON NEFESTİR

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 10 May 2010, 12:41

gürgen yazdı:HERKES SAHADA TOP OYNAYABİLİR AMA GOLÜ ATAN TEK KİŞİ OLDUĞUNU UNUTMAMAK GEREKİR. BAZEN DE MAÇ SATILINCA FUTBOLCULAR PARAYI VEREN TARAF KAZANSIN DİYE MAÇ OYNARLAR GOL YEMEK İÇİN. SİZLERİN GOL ATAN TARAFTA OLMANIZ İÇİN TARAFTAR OLACAĞIZ SİZE
sizler bizim kardeşlerimizsiniz.yanımızda olmanızdan dolayı gurur duyarız. :hsg gürgen kardeşim :D
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 10 May 2010, 13:22

Allah razı olsun gürgen kardeşim, Rabbim sizlerinde herşeyi gönlünüze göre versin...Saygılarımla... :tsk
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
heryusin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen heryusin » 15 May 2010, 18:07

allah razı olsun.
Ölüyüm ama mezarda değilim. Diriyim ama hayatta değilim. [Hz.Mevlana]

Kullanıcı avatarı
gürgen
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen gürgen » 18 May 2010, 10:44

BENİM DÜŞÜNCEM, DEFİNE İLE İLGİLİ ŞUDUR. GÖZÜNÜ HARAMA BAKMAKTAN, NEFSİNİ İSTEKLERİNDEN KORUYUP, KALBİNİ DEVAMLI MURAKABE, BEDENİNİ SÜNNETE UYGUN AMELLERLE MAMUR EDENİN FERASETİNDE HİÇ ŞÜPHE OLMAZ. ARKADAŞLAR BENA GÖRE SİSTEM BU OLMAZSA NE YAPARSAK YAPALIM HİÇBİR İLERLEME SAĞLAYAMAYIZ. BİZİM TEK SORUMLU OLDUĞUMUZ KENDİ NEFSİMİZ DİR. ONUN İÇİN BİZİM BİRAN ÖNCE ÇOK GÜZEL BİR KUL OMAMIZ LAZIM, İNANIYORUM ALLAH CC ONDAN SONRA DÜNYAYI ÖNÜMÜZE DİZ ÇÖKTÜRÜR. DÜNYAMIZI VE EBEDİ HAYATIMIZI ÇOK MÜKEMMEL GEÇİRİRİZ.

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 26 May 2010, 23:23

solmaz ustam yazınızı büyük bir zevkle okudum...bizim kimseye kinimiz yoktur..bu işle uğraşan herkes bizim kardeşimizdir amma biryerde kadar babamı bile tanımam...sahtekarların bu güne kadar karşısında olduk bundan sonrada karşısında olacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın...herkes benim inancıma saygı duyduğu müddetçe bende herkesin inançlarına saygı duyarım ve inancından dolayı, gerek ben ve gerek hayatağacı kardeşim hangi inanca sahip olursa olsun kesinlikle laf söyletmeyiz.önce adam olacağız,adam olan herkese kucağımız açıktır.ALLAH nasip ederse yazımı devam ettireceğim.annemi hastaneye yatırdım vaktım kısıtlı olduğundan siteye bile giremiyorum...saygılar...

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 26 May 2010, 23:30

D E Ş İ F R E 5 3 kardeş Rabbim yar ve yardımcınız olsun...Rabbim sabır versin sanada....

Âise (r.a.)”den rivâyete göre Rasûllah (s.a.v. kendilerine bir hasta getirildiginde söyle duâ ederlerdi;

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim

Amin

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 08 Haz 2010, 19:39

solmaz yazdı:Deşifre 53 kardeşim Annenizin saglık durumu için Cenabı ALLAH yardımcı olsun acil şifalar versin.İnşallah en kısa zamanda sağlıgına kavuşur.Allah başınızdan annenizi eksik etmesin.saygılar
eksik olma abim,ALLAH sizlerden razı olsun,ALLAH sizler gibi,insanlıktan nasibini almış büyüklerimizi başımızdan eksik etmesin.çok sağolasın,çok varolasın,tlf aradın beni,çok memnun oldum abim.ALLAH sizleride sağlığınızda daima iyi etsin...saygı ve hürmetle ellerinden öperim...

Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Burıal » 09 Haz 2010, 00:26

ustam annemize Allah acil şifalar versin en yakın zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle
saygılaırmla..
Fayda sağlamayan bilgi, harcanmayan, hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.(Hadis)

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 09 Haz 2010, 08:02

Burıal yazdı:ustam annemize Allah acil şifalar versin en yakın zamanda sağlığına kavuşması dileğiyle
saygılaırmla..
sağolasın kardeşim...ALLAH sizlerdende razı olsun...

Kullanıcı avatarı
alp 80
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen alp 80 » 09 Haz 2010, 17:13

gürgen yazdı:BENİM DÜŞÜNCEM, DEFİNE İLE İLGİLİ ŞUDUR. GÖZÜNÜ HARAMA BAKMAKTAN, NEFSİNİ İSTEKLERİNDEN KORUYUP, KALBİNİ DEVAMLI MURAKABE, BEDENİNİ SÜNNETE UYGUN AMELLERLE MAMUR EDENİN FERASETİNDE HİÇ ŞÜPHE OLMAZ. ARKADAŞLAR BENA GÖRE SİSTEM BU OLMAZSA NE YAPARSAK YAPALIM HİÇBİR İLERLEME SAĞLAYAMAYIZ. BİZİM TEK SORUMLU OLDUĞUMUZ KENDİ NEFSİMİZ DİR. ONUN İÇİN BİZİM BİRAN ÖNCE ÇOK GÜZEL BİR KUL OMAMIZ LAZIM, İNANIYORUM ALLAH CC ONDAN SONRA DÜNYAYI ÖNÜMÜZE DİZ ÇÖKTÜRÜR. DÜNYAMIZI VE EBEDİ HAYATIMIZI ÇOK MÜKEMMEL GEÇİRİRİZ.
ALLAH dostlarından bırıne, bır mürıdı gelır,hıç kazanamadıgından,yokluktan şikayetçi olur.o zaat;derkı şikayetçıye,güneşi arkana al,koş,golgenı yakalabakım der,adam koşar koşar,yakalayamaz,sonra tamtersını yap,guneşi karşına al koş golgen sana yetişebilecekmı,adam koşar golgesı kendını yakalayamaz,gelır o zaat der,işte dunya boyle,ona nekadar koşarsan o okadar kaçar yakalayamazsın,nekadarda ondan kaçarsan o senı kovalar.
Hiç bilenlerle,bilmeyenler,bir olurmu ?

Kullanıcı avatarı
gürgen
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen gürgen » 10 Haz 2010, 16:59

GAYE ALLAH CC RIZASI VE ÜMMETİ MUHAMMEDİN KURTULUŞUNA VESİLE OLABİLMEK GAFLETTEN KURTULABİLMEK ÜMİDİYLE İSTİKAMET ÜZERE OLALIM

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 20 Ağu 2010, 13:56

kıymetli kardeşlerim,sitemiz bazen sunucu hatası veriyor ve girilemiyor,bundan dolayı site yönetimi adına özür dilerim...zaman zaman böyle ufak kesintilere maruz kalıyoruz fakat sizlerde anlayışla karşılayacağınızı umuyor saygılarımı sunarım... SİTE YÖNETİMİ

“GENEL DUYURULAR” sayfasına dön