geomekatron

MAN KAFA, CAHİLLİKTE SINIR TANIMAYAN, FANTAZİ ÜRETEN YORUMLARIN ATILDIĞI ÇÖPLÜK ALANIMIZ
dadaş 25
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 7
Kayıt: 24 Haz 2014, 16:36

geomekatron

Mesajgönderen dadaş 25 » 24 Haz 2014, 17:23

selamunalayküm iki üç gündür siteyi inceliyorum yazılanları okuyorum gayet mantıklı şeyler yazılıp söylenmiş bende üye oldum..
bir kaç yıldır merak sardım bu işe bir iki dedektör gördüm çevremde hatta kullandım ama oyuncak olduklarını anladım ve alan tarama cihazlarını incelemeye başladım rayfinder alantarama cihazı aldım bir seneden fazla zamandır kullanıyordum o da hep boşa hamallık ettiriyor gibi geldi artık ondanda vazgeçtim conrad x3 ultra alan tarama ve 3d görüntü verebilen bir cihazmış ona sardırdım ama burada benzer konuşmalarda otür cihazlarında sahtekerlık ürünü olduğuna kanaaat ettim şimdi ondan da vazgeçtim ve hiçbir cihaz almamaya karar verdim. sebep olanlara :tsk ediyorum. 16000 tl cebimde kaldı. geomekatron diye bir firmanın bir kaç farklı cihazı var bursa menşeli firma yerli üretim yapıyor ve hertürlü testini verdikten sonra satışını yapıyorlarmış sayın hayat ağacı hocam varmı bilginiz bu firmanın cihazları hakkında onlarda hayalmi satıyorlar yoksa yardımı dokunacak bişeyler üretmişlermi.


Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.

bcsr
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 1
Kayıt: 08 Tem 2016, 09:02

geomekatron

Mesajgönderen bcsr » 08 Tem 2016, 09:08

Kesinlikle uzak durulması gereken bir yer. Firma demeye bin şahit. Ticareti 15 senedir yaptığını söyleyip karşısındaki müşteriyle nasıl konuşması gerektiğini öğrenememiş insanların güya patronluk yaptığı bir yer. Kendileriyle bire bir görüştüm Bursa'da. Ürün kesinlikle çakma bir ürün. Yazılımsal kamuflaj altına saklanmış bir ürün. Kesinlikle bulaşmayın. İki saat ürünü anlattılar, tamamen hikaye. Firma desen firma değil. İyi ki almamışım.
“KAYA FALCILIĞI ÖRNEKLERİ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir