Bilgi Almak İstiyorum ...

MAN KAFA, CAHİLLİKTE SINIR TANIMAYAN, FANTAZİ ÜRETEN YORUMLARIN ATILDIĞI ÇÖPLÜK ALANIMIZ
Kilitli
tentrakulix
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Bilgi Almak İstiyorum ...

Mesaj gönderen tentrakulix » 07 Haz 2014, 13:42

Öncelikle Merhabalar
Böyle Bir Yer var elimde kendi icatlarım sayesinde böyle bir yer altı gorunumunun çizimine ulaştım.
Bilgili Arkadaşların Bilgilerinden Faydalanmak İsterim Herkeze Bol Şanslar.

Resim
Edit:Nasıl Böyle Bir Çizime Ulastın Neyle Ulastın Gibi Sorusormayın rica ediyorum ben bilgi almak için paylasıyorum...

Kullanıcı avatarı
Rekancan
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: Bilgi Almak İstiyorum ...

Mesaj gönderen Rekancan » 07 Haz 2014, 13:54

Hoşgeldin kardeş :
Bu şekilde istediğin cevapları bulman biraz zor. Söz konusu alanın çizimleri yerine fotoları olsa ustalar yardımcı olabilir.

Saygılar
YA OLDUĞUN GİBİ GÖRÜN, YADA GÖRÜNDÜĞÜN GİBİ OL.

Kullanıcı avatarı
BoZKurT38
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen BoZKurT38 » 07 Haz 2014, 14:53

lahitler mal varlıkları heykeller falan merak ettim açıkcası fotolayında bakalım bi kardeş en çok merak ettiğim şu taş bekçi bakalım nasıl bişeymiş
Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türk'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız..!

Ne Mutlu Türk'üm Diyene.!!!

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM !!!

akredite06
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen akredite06 » 07 Haz 2014, 17:50

madem kendi icatlarınızla bu kadar ince ayrıntıya kadar ulaşa biliyorsunuz sorduğunuz soruların cevaplarını da bula bilirsiniz.....resmen fal bakmışsınız......
Yaptığımız tüm yorumlar yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak yapmaktayız .Kaçak kazılardan uzak duralım!

Kullanıcı avatarı
BoZKurT38
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen BoZKurT38 » 07 Haz 2014, 18:17

akredite06 yazdı:madem kendi icatlarınızla bu kadar ince ayrıntıya kadar ulaşa biliyorsunuz sorduğunuz soruların cevaplarını da bula bilirsiniz.....resmen fal bakmışsınız......
biz böyle bu şekilde uçuk paylaşımlara yorum yaptıgımızda sonrada diyorlarki bu nasıl tavır. adamlar resmen ütopya da yaşıyor sanki
Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türk'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız..!

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM !!!

34yıldırım55
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen 34yıldırım55 » 07 Haz 2014, 21:06

BoZKurT38 yazdı:
akredite06 yazdı:madem kendi icatlarınızla bu kadar ince ayrıntıya kadar ulaşa biliyorsunuz sorduğunuz soruların cevaplarını da bula bilirsiniz.....resmen fal bakmışsınız......
biz böyle bu şekilde uçuk paylaşımlara yorum yaptıgımızda sonrada diyorlarki bu nasıl tavır. adamlar resmen ütopya da yaşıyor sanki
:D

tentrakulix
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen tentrakulix » 07 Haz 2014, 22:34

Amacınız Sabote Etmekmidir Bilmiyorum Ama Fotoğraftakı paylasım amacım böyle bir yerleşim alanına rastladınız mı yasanmıslıklarınızdan faydalanmak istiyorum ama bilen bilmeyen herkeze yorum acık tabi :) Anlayana Üstadlar Üstüne Alınmasın ...

Kullanıcı avatarı
BoZKurT38
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen BoZKurT38 » 07 Haz 2014, 22:44

ne diyon kardeşim ya. dalgamı geçiyorsunuz bilmiyorumki. önce elimde böyle bir yer var sonra sizler böyle biyere rastaladınızmı diyorsun.
Konu Kilitlenmiştir ve layık olduğu yere taşınmıştır..

Kilitli

“KAYA FALCILIĞI ÖRNEKLERİ” sayfasına dön