Kaya Mezarları

Define ve Mezar İşaretlerinin Paylaşıldığı Bölümümüz

Kaya Mezarları

Mesajgönderen yalniz111 » 01 Haz 2013, 03:57

s.a.
arkadaşlar, bu bölgede onlarca kaya mezarı işaretleri buldum, henüz bir tane bile açılmamış. birisini bulabilseydim gerisini çözecektim ama maalesef. üstelik alanı gelişmiş bir cihazla taradığım halde, emare bulamadım ama şüphelendiğim birkaç yere net olarak emin olmak için yorumlarınıza başvuruyorum. resimleri aşağıda paylaşıyorum.
saygılar.
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

arazi görülen tepede birkaç işaret daha var, daha önce hafiften yoklanmış. tepe yığma dolgu. cihazla taradığımda bana boşluk veren yerleri oldu. o resimleri bir türlü bulamıyorum. bölgeden ayrıldım ama tekrar gideceğim nasipse. bölge bakir. dediğim gibi, bir tanesini bulup açsam sistemlerini anlayacağım, tam tespit edemedim. yorumlarınızı bekliyorum. saygılar.
Yüzünü güneşe dönersen, bütün gölgeler arkanda kalır !
Kullanıcı avatarı
yalniz111
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: Kaya Mezarları

Mesajgönderen D E Ş İ F R E 53 » 02 Haz 2013, 15:42

buraya mutlaka bakın...

Resim
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM
Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesajgönderen yalniz111 » 30 Eyl 2013, 09:00

ustam, bu noktaya cihazla baktım boşluk veya metal algı yoktu ama cihazlara tam teslimiyet yaşama, bak diyorsan o noktaya bakacağım. teşekkürler.

saygılar
Yüzünü güneşe dönersen, bütün gölgeler arkanda kalır !
Kullanıcı avatarı
yalniz111
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen bulut77 » 30 Eyl 2013, 18:59

Resim

araştırma yaptığınız yerde arazi koşulları çok zor hep taşlık ve kayalık ve amaca olaşmak çok çok zor gibi görünüyor.işaretlediğim yer tümlüs gibi görünüyor fotolarda çok uzak olduğu için tam olarak görünmüyo düşüncem orda araştımanızı yapmanızı tavsiye edrim.ustalarımın düşünceleri ne olur bilmem saygılar
Kullanıcı avatarı
bulut77
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Dön RESİMLİ DEFİNE İŞARETLERİ

• { RELATED_TOPICS }
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir