haç..yazılar ve el işareti..

Kilise-Manastır Yapılarının Bölümleri Ve Kilise Mezarlıkları hakkında Bilgi Paylaşımının yer Aldığı Bölüm
HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: haç..yazılar ve el işareti..

Mesaj gönderen HayatAğacı » 13 Mar 2013, 21:33

oflu61 yazdı:AYASOFYA CAMİSİNİ HATIRLATAYIM HAYAT AGACI ÜSTADIM
ayasofya yı çok iyi biliyorum... ne özelliğini hatırlamam lazım!!

Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

oflu61
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen oflu61 » 13 Mar 2013, 21:38

HATIRLAMAN ÖNEMLİ DEGİL SONRAKİ MESAJIMDA ÖLCÜLERDEN BAHSETTİM USTASIN HANGİ KAVİME GÖRE NEYE GÖRE ÖLCÜ ALIRIZ?BİR CIRAK OLARAK YAZIYORUM?

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 13 Mar 2013, 21:53

oflu61 yazdı:HATIRLAMAN ÖNEMLİ DEGİL SONRAKİ MESAJIMDA ÖLCÜLERDEN BAHSETTİM USTASIN HANGİ KAVİME GÖRE NEYE GÖRE ÖLCÜ ALIRIZ?BİR CIRAK OLARAK YAZIYORUM?
dalgamı geçiyorsun arkadaşım.... hem hatırlatırım diyorsun... hangi özelliğini diyorum... hatırlaman önemli değil diye, lüzümsuz bir konuya sıçrıyorsun... burası ne!! dingonun ahırımı.... insanlar seni ciddiye alıp cevap verme lüksünde bulunuyorsa sende ciddi ol.
yorumlarında boş boş lak lak dan başka birşey yok... yorum yapıyorsan resimleri incele, yorumları oku... ondan sonra yeni bir şey varsa ekle... yoksa oku geç...
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

oflu61
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen oflu61 » 13 Mar 2013, 21:58

eyvallah üstat ama kavim ölcüleri demistim lak lak yapmaya degil TASKAYA FALCILIGINA asla degil bilgi paylasıma geldiktesekürlerrr

Kullanıcı avatarı
aşkı15
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen aşkı15 » 14 Mar 2013, 23:09

:?: :toka

“KİLİSE - MANASTIR YERLEŞİMİ VE MEZARLARI” sayfasına dön