kaplumba işareti lütfen yardım

Mizahi Konularımızın Paylaşıldığı Bölüm
Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

kaplumba işareti lütfen yardım

Mesaj gönderen Burıal » 01 Tem 2010, 17:19

önden bakış:D

Resim

tepeden bakış:d

Resim

baktığı yön :d

Resim

Fayda sağlamayan bilgi, harcanmayan, hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.(Hadis)

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: k

Mesaj gönderen HayatAğacı » 01 Tem 2010, 17:22

:alayci :alayci :çatla :çatla alemsin walla, sen şimdi bu kaplumba işaretini kır bak içinde altında kesin birşeyler vardır.... :alayci
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: kaplumba işareti lütfen yardım

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 01 Tem 2010, 17:30

kardeş kusura bakma ama senin işaret doğal diyorum...işaret böyle olmalı... :alayci :çatla :çatla
Resim
Resim
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen PANORMOS » 01 Tem 2010, 19:16

son fotoda baktığı yönde 2 yamaç arasında bir tepe var tümülüsümü göstermek istedin :çatla
ASGARİ OKUYAN, ASGARİ ÜCRETE TALİM EDER...

Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Burıal » 01 Tem 2010, 20:54

:alayci :alayci işareti yakaladım alay ediyorsunuz yaw:D
deşifre ustam sizinki doğala benziyor çok yeni durmakta bizimki direk doğadan :D
moloz usta keşke görünen tümülüs olsa ters dönerdi valla :alayci
:tsk
Fayda sağlamayan bilgi, harcanmayan, hiç kimseye hayrı dokunmayan define gibidir.(Hadis)

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 01 Tem 2010, 21:02

arkadaşlar kaplumbanın altını üstünü deşin işte arife tarif gerekmez..... :çatla

tümülüs olsaydı benden kaçmazdı..... :komik

zaten bir resim geldimi ben kıyıda köşede tümülüs varmı diye bakarım..... :komik

burial çok önceki resimlerinden tümülüse benzettiğim bir kare vardı, hani fotolayacaktın, hani hemen hallediyordun :komik

hani verdiğin sözler :alayci

nereye attın dama mı attın dereyemi attın.... :komik

bak seb istediğim kareleri fotolarsan bende senin kaplumbağanın gömüsünün yerini söylerimmmm :alayci
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 01 Tem 2010, 21:04

SEN ŞU İŞARETLERE DE Bİ BAK İSTERSEN
Resim
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

Kullanıcı avatarı
S I R A D I Ş I
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen S I R A D I Ş I » 02 Tem 2010, 01:04

Resim

Arkadaşlar, görünüşe göre durum çok kötü. Allah'ını seven kaplumbağayı bu canilerin elinden kurtarsın. Valla sonu hiç hayra alamet değil. :çatla :dede

Kullanıcı avatarı
Burıal
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Burıal » 08 Tem 2010, 12:57

sıradısı usta naptın sen :çatla hayvan haklarından sadece 1 2 bayan görse bu resmi halimi düşünebiliyormusun :D artık karşıma kim gelirse :mafya :mafya
saygılarımla..

Kullanıcı avatarı
S I R A D I Ş I
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen S I R A D I Ş I » 08 Tem 2010, 13:08

Burıal yazdı:sıradısı usta naptın sen :çatla hayvan haklarından sadece 1 2 bayan görse bu resmi halimi düşünebiliyormusun :D artık karşıma kim gelirse :mafya :mafya
saygılarımla..
Burial kardeşim, sen ondan endişe etme. Onlar ve arkadaşları şu aralar çok meşguller.

Hükümetle uğraşmaktan sana sıra gelmez, merak etme. Aslında onların derdi hayvan hakları falan

değil. Dinden, imandan bahsetsen 2 saate kalmaz kapına dayanırlardı.
:çatla :çatla :alayci :alayci :çatla :çatla

Kullanıcı avatarı
alp 80
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen alp 80 » 08 Tem 2010, 16:35

net ve çok orjınal bır şaret teprık edıyorum,baktığı istikamette 140 adım gittikten sonra 78 adım sağ gidip 8 metre aşağı indikten sonra karşınıza çıkan tünelden 25 metre devam ettikten sonra karşınıza çıkan duvarı geçip, sağa giden yolda 15 metre gittikten sonra karşınıza çıkan kapağı açıp (tuzağa dikkat ) mala geldiniz. Meblayı söylüyorum 8 ton 246 kg saf çil çil altın. hayırlı olsun :çatla :alayci
Hiç bilenlerle,bilmeyenler,bir olurmu ?

“MİZAH ve EĞLENCE” sayfasına dön