kapıyamı geldık acaba acıl yorum lutfen

Define ve Mezar İşaretlerinin Paylaşıldığı Bölümümüz
Cevapla
dolcevita
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Mesajlar: 17
Kayıt: 15 Eki 2012, 11:33

kapıyamı geldık acaba acıl yorum lutfen

Mesaj gönderen dolcevita » 24 Ağu 2018, 22:47

her kaya bırbırıne sıkıstırılmıs vazıyette bu duruma geldık sızce degerlı ustalarım kapagımı bulduk acaba ne dersınız yorumlarınız ıcın sımdıden tesekkurler, Resim Resim Resim Resim Resim her yorumuz ıcın her bırınıze ayrı ayrı : :tskHayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Mesajlar: 10611
Kayıt: 15 Şub 2010, 12:19

Re: kapıyamı geldık acaba acıl yorum lutfen

Mesaj gönderen HayatAğacı » 26 Ağu 2018, 17:16

sa, kapak değil kardeş, nasıl bir yapı üzerinde çalışma yapılıyor bilgi vermelisiniz, ve az geriden ve az uzaktan yerin(yapının) resimlerini fotolamalısınız ki, ona göre bilgi verelim.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
Mesajlar: 536
Kayıt: 14 Nis 2014, 23:57

Re: kapıyamı geldık acaba acıl yorum lutfen

Mesaj gönderen juba » 08 Eki 2018, 15:17

Sanırım özelden bişiler konuşulmuş :) kayaların diziliş biçimi dikkat çekici bişey var demiyorum yanlış anlamayın daha geriden net biçimde orayı görmek gerekiyor
Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!


Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

Cevapla

“RESİMLİ DEFİNE İŞARETLERİ” sayfasına dön