Selamunaleyküm gençler

Define ve Mezar İşaretlerinin Paylaşıldığı Bölümümüz
Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Selamunaleyküm gençler

Mesaj gönderen juba » 06 Eyl 2020, 01:09

Böyle uzun aralardan sonra tekrar bir arada olmak ben geldim dostlar :gül
Buyrun taş yığmalar

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!

Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: Selamunaleyküm gençler

Mesaj gönderen HayatAğacı » 07 Eyl 2020, 10:42

Aleykum Selam kardeşim, güzel yere benziyor, sondan 1. ve 3. yerleri kontrol etmekte fayda var, ama mutlaka dedektör yanınızda olmalı..
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 07 Eyl 2020, 11:02

Aleykum Selam kardeşim, güzel yere benziyor, sondan 1. ve 3. yerleri kontrol etmekte fayda var, ama mutlaka dedektör yanınızda olmalı..
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen juba » 07 Eyl 2020, 13:17

Abi birgün bu tarafa yolun düşse ya birlikte çay içerdik buralarda :gül
Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!

Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

kalpsiz
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen kalpsiz » 17 Kas 2020, 22:01

A.slm
Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

“RESİMLİ DEFİNE İŞARETLERİ” sayfasına dön