taştaki kabartma figürler

Define ve Mezar İşaretlerinin Paylaşıldığı Bölümümüz
Pompeiopolis
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

taştaki kabartma figürler

Mesaj gönderen Pompeiopolis » 07 Mar 2019, 20:00

Resim Resim Resim

Pompeiopolis
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: taştaki kabartma figürler

Mesaj gönderen Pompeiopolis » 07 Mar 2019, 20:04

selamünaleyküm resimleri ben çekmedim geniş açılı değiller yorumlarsanız bizlerde aydınlanmış oluruz kalın sağlıkla

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 10 Mar 2019, 10:15

Aleykum Selam kardeşim, kabartmaların bir manası yok, mana vermek için detalı az geriden resimler lazım, ama siz var olan resimlere yorum istiyorsunuz, benim diyebileceğim mezar taşları parçaları olma ihtimali var....başkada bir şey diyemeyeceğim.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Pompeiopolis
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Pompeiopolis » 10 Mar 2019, 18:24

HayatAğacı yazdı:
10 Mar 2019, 10:15
Aleykum Selam kardeşim, kabartmaların bir manası yok, mana vermek için detalı az geriden resimler lazım, ama siz var olan resimlere yorum istiyorsunuz, benim diyebileceğim mezar taşları parçaları olma ihtimali var....başkada bir şey diyemeyeceğim.
zaman ayırıp cevap verdiğiniz için soğolun hayırlı hafta dikkati dilwrim

“RESİMLİ DEFİNE İŞARETLERİ” sayfasına dön