Metropolis Antik kenti

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Metropolis Antik kenti

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 12 Ara 2010, 15:27

Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: Metropolis Antik kenti

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 12 Ara 2010, 15:56

harıka bir görsellik,usta ellerin dert görmesin :gül
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen PANORMOS » 12 Ara 2010, 21:09

:tsk ustad
ASGARİ OKUYAN, ASGARİ ÜCRETE TALİM EDER...

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 12 Ara 2010, 23:20

S.A
Üstad güzel paylaşım , emeklerine sağlık..... DEŞİFRE 53 Üstad bu video ya bir düzenleme getirirsin artık... kendi stilin ile.... :gül :ok
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 13 Ara 2010, 06:26

video indirme programım yok, bu akşam benim pc senin oğlanı sokmak lazım üstad... :alayci :alayci
esrarengiz ustamız msn den videoyu atarsa gerekli düzenlemeler yapılır. :D
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 13 Ara 2010, 08:05

inanırmısın videoyu sildim siteye girdim 10 sn. ... :komik neyse tekrar indirdim artık yapacak bişey yok sen müsait olunca beni bi titretirsin :komik
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 13 Ara 2010, 10:33

D E Ş İ F R E 53 yazdı:video indirme programım yok, bu akşam benim pc senin oğlanı sokmak lazım üstad... :alayci :alayci
esrarengiz ustamız msn den videoyu atarsa gerekli düzenlemeler yapılır. :D
S.A
akşama hallederiz, gereken programları pc ne atarız..... sen iste yeter...Selam ve Dua İle...
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“Roma Dönemi Videoları” sayfasına dön