ACİL USTALARIM YARDIMA İHTİYACIM VAR

Define ve Define Dışı Etik Olan Her Türlü Konuların Paylaşıldığı Bölüm
Serkan1453
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Serkan1453 » 03 Oca 2018, 14:48

Değerli ustalar bulunduğu yer Trakya bölgesinde eski medeniyetlerin yasamıs olduğu yerlerden. Vakit harcamaya değer mi?

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Serkan1453
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Serkan1453 » 04 Oca 2018, 17:50

Yorum yapabilecek yok mu

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 06 Oca 2018, 17:27

öncelikle fotolama şeklin çok güzel, tüm resimleri inceledim, sembol veya mezarla ilgili bir emare göremedim, şimdi tekrar soracaksın en sondaki resimdemi doğal ordan iş çıkmaz diye, evet maalesef doğal oluşum, yinede bölgen güzele benziyor arazide küp kırıkları ara varsa küp krıkları yerleşim yeride mutlaka vardır, yerleşim yeri varsa mezarlığıda vardır, belki tam orası değildir yakınlarda vardır, bölge olarak sık yerleşim yerleri bulman yüksek ihtimaldir.
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Serkan1453
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Serkan1453 » 07 Oca 2018, 09:29

Çok teşekkür ederim ustam. Görüşleriniz yardımıyla inceleme yapmaya çalışıyorum. Rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin. Selametle..

“SERBEST KÜRSÜ” sayfasına dön