Kaplumbaga isareti acil yardim

Define ve Define Dışı Etik Olan Her Türlü Konuların Paylaşıldığı Bölüm
ispo56
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ispo56 » 14 Eyl 2016, 01:34

Boyle bir isaret bulduk yardimci olurmusunuz acaba
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

nedimkayabas
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen nedimkayabas » 14 Eyl 2016, 04:57

Selam,
Ustam bu alanda çok büyük bir hazine var. Sembolde işçilik muazzam çevreyi kolaçan et, işaretin gösterdiği alanı her 20 adım da bir olmak üzere 20 cm kaz.. mağara var oralarda o mağaranın girişide zemine gömülü unutma..Girişi bul gir mağaraya.. Tuzak sembolu aynı zamanda bir iki tuzak olacak kendini koru tek gitme.. Altın dolu mağaraya çok yakınsın..

ispo56
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ispo56 » 14 Eyl 2016, 12:09

Tskler hocam 20 metre aşağıda yerleşim yeri var gizli mağaralar çok gidip bir kolaçan edip tekrar yazarım daha detaylı fotoğraf çekerim bu arada başka ustalarımin yorumları alırsak minnettar oluruz

Definemeraklısı
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Definemeraklısı » 14 Eyl 2016, 14:46

Kaplumbaganin kabugu dikkatli incelenmeli üzerinde rakamsal degerler olmali o murclar yada baska herhangi bir isaret sayisi kadar adım kardesim cok yakinsin allah yardimcin olsun

Definemeraklısı
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Definemeraklısı » 14 Eyl 2016, 14:47

Ve gözü varsa gözünün baktigi yerde cok önemli bir isaret

ispo56
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ispo56 » 14 Eyl 2016, 16:24

Tsk yorumlariniz için artı bilgiler var kaplubagin bulunduğu kayaya vurduk altı boşluk gibi ses çıktı şimdi bir video daha ata cam en kısa zaman da yere gidip tam bilgi ayrıntılı fotoğraf ta gönderirim ınş allah razı olsun bu arada

ispo56
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ispo56 » 14 Eyl 2016, 16:28

View My Video
Bu videosu abilerim

Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen juba » 15 Eyl 2016, 02:23

İspo işaret üzerine düşünüp emin olmamakla birlikte sadece varsayım üzerine yazıyorum ama öncelikle kesin olan durum o işaret kaplumbağa değil.
İki durum var üzerine yoğunlaşmak gerekli.
Çevrede ardıç ağacı dediğimiz asırlık bir ağaç varmı ?

Resim
Lütfen işarete ve bulunduğu kayaya zarar vermeyelim !!!
Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!

Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

ispo56
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen ispo56 » 15 Eyl 2016, 12:36

Öncelikle yorumunuz için tsk ağaca gelirsek hemen sol tarafında 3 4 metre yakınında alıç ağacı var oda asırlık artı eski bir yerleşim yeri çaya yakın bir konumda el yapımı bir kuyu var yağmur suları için yapılmış su biriktirmek için birkac kişiyede söyledik birinin yakınında kaplumbağa nin ayak izleri olması lazım dedi tabi onu daha bulamadık elle oyulmuş bir yer saf kaya oyulmuş o şekil cozulmus şayet kaplumbağa sa ondan emin gibi durumumuz kafasında bir delik var jeoloji mühendisi dayım gösterdi oda kaplumbağanin olduğunu ona göre yazdık şayet değilse öyle birakcaz arti ustune vurdugumuzda boşluk sesi geliyor bilgileriniz için tekrardan tsk yorumunuz benim için kiymetlidir iyi bayramlar

Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen juba » 15 Eyl 2016, 23:21

Eğer yol yürümek istiyorsanız kaplumbağanın bacaģı kuyunun dibi köylünün hikayesine bakmıyacaksınız sonuçta bilekte sizin fikirde sizin işaretin olduğu kayaya zarar vermeyin ortada bir kaplumbağa yok işaret gayet güzel çevreyide görebilsek bahsettiğim aģaçtanda varsa ne güzel tabi böyle bir ağacın günümüze gelememe ihtimslide var tabi
Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!

Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

antikalırm
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen antikalırm » 09 Oca 2017, 14:30

yorumların hepsı boş bu alan bos

“SERBEST KÜRSÜ” sayfasına dön