dedektör alacaklar dikkat edin !!

Definecilikte Kullanılması Gereken Teknolojinin Tanıtımı ve Önerilerin Yer Aldığı Bölüm
HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
Mesajlar: 10543
Kayıt: 15 Şub 2010, 12:19

dedektör alacaklar dikkat edin !!

Mesaj gönderen HayatAğacı » 26 Kas 2017, 11:11

bade_05 yazdı:QR_BBPOST Forum yetkilileri her zaman kendi sattıkları dedektör modellerine yönlendirme yapmaktalar. Sanki millet koyun. Arkadaş dilimde tüy bitti. VLF ve pulse cihazların devri kapandı. şimdi Manyetometre dedektör ve gpr radar dedektör devri. gerisi boş.....
birincisi benim veya yetkili arkadaşların hiçbir dedektör firması ile ticareti yok veya kendimizin bizzat dedektör firmamız yok, bunu kafana iyice yerleştir boş işkembeden iftira atma.
ikincisi vlf-pulselerin yeri ayrıdır, gpr lerin yeri ayrıdır, vlf-pulse devri kıyamete kadar bitmez, anlayan biri olsan zaten böyle cahilce laflar etmezsin.


Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

Cevapla

“TEKNOLOJİ KULLANIMI” sayfasına dön