ojo radar scorpion evo

Definecilikte Kullanılması Gereken Teknolojinin Tanıtımı ve Önerilerin Yer Aldığı Bölüm
bop
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

ojo radar scorpion evo

Mesaj gönderen bop » 26 Nis 2012, 05:42

slm ustat ojo 22 bin tl radar scorpion evo alsam define icin yararlı olurmu vazla bilgim yok bu cihaz hakkında cahilliğime bağışlayın :özür veya siz bana hangi cihazı önerirsiniz vereceğiniz bilgi ve zaman ayırdığınız icin allah razı olsun sizlere cok :tsk kısmetiniz acık şansınız bol olsun allaha emanet olun

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Re: ojo radar scorpion evo

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 26 Nis 2012, 08:59

s.a. bahsettiğiniz cihazı biraz araştırdım sanırım alan tarama gibi bişey fakat bana pek güvenli gelmedi... kullanım olarak diğer alan taramaların kullanımına benzetmişler ama dediğim gibi ne derece güvenli bilemiyorum ... bahsettiğiniz firmanın rezistivite cihazlarıda var bana kalırsa onlar daha güvenli olabilir ...tabi bunda da zaman sıkıntınız olmaması lazım...
yine de her sey size kalmıstır bu konuda daha bizim tavsiye edeceğimiz bi cihaz cıkarmadılar... bu tip isim vererek reklama yönelik sorular sorulmazsa daha iyi olur ...saygılar
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

bop
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen bop » 28 Nis 2012, 01:43

a.s yardımınız ve ayırdığınız zaman icin cok :tsk ederim önemli olan bilgi paylaşıp biraz olsun gendimizi geliştirmek define ciğazı deyince işte benim halim :ağlamak işte böyle kusur ettiysemde cok :özür
site cok geniş ve kapsamlı cok hoş vakit geciriyorum her girişimde yeni bilgiler öğreniyorum site yönetici ve tüm arkadaşlarıma saygılar allaha emanet olun

radarli
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen radarli » 25 Ağu 2012, 16:27

merhaba
güvenli bir cihaz arkadaşta var

zoradam
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen zoradam » 25 Ağu 2012, 22:37

arkadaşım bence 22 binlira gibi bir para cihaza verilmez yani bir kaç lira harcasan bence birazda bilgi edinsen insan aklından daha iyi algılayan bir cihaz yok genede kendin bilirsin

beşer
Definelerim Piri
Definelerim Piri

Mesaj gönderen beşer » 31 Ağu 2012, 16:09

:) bu cihazı satan kişiler istanbul kartal da teknik yapı rezidanz binasında ben gittim görüştüm cihaz uydudan sinyal alıyor yani gprs var ve adamlar tekin değil yani hepsi dalga dümen içinde :dede
Bu yolda kalbi temiz olan ortaklar kazanır
Lütfen kaçak kazıdan uzak duralım fi emanillah

radar
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen radar » 01 Nis 2013, 14:23

reklam vermek forum kurallarımıza aykırıdır... dikkat edelim...saygılarımla. HayatAğacı.

radar
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen radar » 01 Nis 2013, 14:25

sizler 1000 tl ye servet sahibimi olmaya çalişiyorsunuz

resumat
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen resumat » 01 Nis 2013, 14:38

bahsettiniz para cok para ya bu para vermek için bence marka önemlı degıl ............... tl daha harca önce kirala sonra alıp almama kararına var.
Ben bir kişiyim. Ama gene de biriyim. Her şeyi yapamam ama gene de bir şeyler yapabilirim. O yapabileceğim bir şeyleri yapmayı asla reddetmem

quentus
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen quentus » 26 Oca 2014, 13:34

arkadaslar benim sahsi kanaatim böyle yüksek fiyatlı cihazlara takılıpta çolugunuzun-çocugunuzun rızkını vermeyin.. yok durumunuz iyiyse onu bilemem ama arastırmalarım sonucu gordumki bugun yuksek fiyatlara satılan o tip yazılımların orjinalleri zaten ücretsiz yada çok cüz-i bir rakama elde edilebiliyor çoğunluğunu arastırdım ve buldum.. ve sadece buyuk kütleye sahip emtialarda ise yarıyor.. bu tip yazılımla ve uygun cihazla tam hedefin uzerine gelir ve sonucları dogru okuyabilirsen şansın buyuk olcude artar.. ama dedigim yazılımıyla bana 1400 tl ye malolan bir ekipmana onbinlerce euro vermem.. bence en iyisi bu gibi sitelerden FAYDALANMAYA VE ARAZİYİ DOĞRU değerlendirebilme gayretine girin.. emin olun bu tip sitelerdeki bazı bilgilerde en az yüksek teknoloji cihazlar kadar kıymetli.. saygılarımla

alpersoner
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen alpersoner » 19 Eyl 2014, 11:15

Arkadaşlar sizen ricam ALLAH rızası için yok ojo radar mış, yok scorpion evo muş si... edin birşeye yaramazlar.

HayatAğacı
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Mesaj gönderen HayatAğacı » 20 Eyl 2014, 10:29

alpersoner yazdı:Arkadaşlar sizen ricam ALLAH rızası için yok ojo radar mış, yok scorpion evo muş si... edin birşeye yaramazlar.
aman yanılıp kaptırmayın oaranızı.... sahtekarlığın daniskası dır o cihaz...
Allah'ın sana verdiğinden (O'nun yolunda harcayarak) ahiret yurdunu gözet, ama dünyadan da nasibini unutma! Allah'ın sana ihsan ettiği gibi, sen de (insanlara) iyilik et. Yeryüzünde bozgunculuğu arzulama. Şüphesiz ki Allah, bozguncuları sevmez.(Kasas 77)

yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ... LÜTFEN !!! kaçak kazılardan uzak duralım.

“TEKNOLOJİ KULLANIMI” sayfasına dön