profiler emp 400

Definecilikte Kullanılması Gereken Teknolojinin Tanıtımı ve Önerilerin Yer Aldığı Bölüm
Kullanıcı avatarı
cihangir28
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

profiler emp 400

Mesaj gönderen cihangir28 » 01 Kas 2010, 21:50

merhaba ustalar nette karsımıza çıkan gssi firmasının ürünü olan profiler emp-400 cihazını gören bilen varmı kimisi 2-3 metreyi geçmez diyor kimisi de 15 metreye iner diyor bilgisi olan varmı ? saygılar

Kullanıcı avatarı
D E Ş İ F R E 53
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi
DeFiNeLeRiM MüDaViMLeRi

Re: profiler emp 400

Mesaj gönderen D E Ş İ F R E 53 » 01 Kas 2010, 22:01

benim bilgim var kardeş,15 mt az demişler,30 mt demeleri lazımdı...cihazlar konusunda bildiğim tek şey var oda 60-70 cm fazla çeken yoktur.boşuna cihazlarla ilgili başlık açıp ne kendini yor nede bizi...vereceğin parayada yazık...3 mt 15 mt çekiyor deyipte bu malı sana satmaya kalkana tek şey de...kardeş maden bu çihaz bu kadar kuvvetli çekiyor sen niye üç beş kuruş para kazanmak için bu cihazı satiyon???git kendir çıkar malı biranda köşeyi dön...lütfen tuzağa gelmeyelim ve cihazlarla ilgili bir daha başlık görmek istemiyorum...
YAPILAN YORUMLAR KESİN OLMAMAKLA BERABER TESPİT İÇİN ÖN BİLGİ AMAÇLIDIR,LÜTFEN KAÇAK KAZI YAPMIYALIM

Kullanıcı avatarı
PANORMOS
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen PANORMOS » 01 Kas 2010, 22:58

Deşifre ustadıma katılıyorum yurt dışından gelen ve iç piyasadaki yerli marka cihzların çekim kuvetleri bildiğim kadarıyla yasalarla sınırlı olmakta olup 60-70 cm derinlik her bir makina için geçerlidir. Evt piyasada denmekte 10-15 mt vs şimdi dşünelim bir tek parayı bulmak ayrı konu bir kazan altını bulmak ayrı konu demek istediğim aramak istediğimiz değerli madenin hacmi ne kadr büyükse çekimi o kadar artar.
ASGARİ OKUYAN, ASGARİ ÜCRETE TALİM EDER...

Kullanıcı avatarı
EsRaReNGiZ
Yönetici
Yönetici

Mesaj gönderen EsRaReNGiZ » 02 Kas 2010, 00:12

D E Ş İ F R E 53 yazdı:benim bilgim var kardeş,15 mt az demişler,30 mt demeleri lazımdı...cihazlar konusunda bildiğim tek şey var oda 60-70 cm fazla çeken yoktur.boşuna cihazlarla ilgili başlık açıp ne kendini yor nede bizi...vereceğin parayada yazık...3 mt 15 mt çekiyor deyipte bu malı sana satmaya kalkana tek şey de...kardeş maden bu çihaz bu kadar kuvvetli çekiyor sen niye üç beş kuruş para kazanmak için bu cihazı satiyon???git kendir çıkar malı biranda köşeyi dön...lütfen tuzağa gelmeyelim ve cihazlarla ilgili bir daha başlık görmek istemiyorum...

sonuna kadar katılıyorum
arkadaşlar bırakın bu cihazları artık paranıza yazık
Bilki verdiin senindir, insanoğlu karnına tapar, Kişi mezara girdiğinde kalan mal başkasınındır. Kaşgarlı Mahmut

Yaptığımız tüm yorumlar, ya yasal Kazı Öncesi araştırlamarı Esas alarak, yada bilgilenmek amaçlı araştırmaları Esas alarak, yapmaktayız ...
LÜTFEN KAÇAK KAZILARDAN UZAK DURALIM

Resim

gazili
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen gazili » 26 Kas 2010, 22:47

D E Ş İ F R E 53 yazdı:benim bilgim var kardeş,15 mt az demişler,30 mt demeleri lazımdı...cihazlar konusunda bildiğim tek şey var oda 60-70 cm fazla çeken yoktur.boşuna cihazlarla ilgili başlık açıp ne kendini yor nede bizi...vereceğin parayada yazık...3 mt 15 mt çekiyor deyipte bu malı sana satmaya kalkana tek şey de...kardeş maden bu çihaz bu kadar kuvvetli çekiyor sen niye üç beş kuruş para kazanmak için bu cihazı satiyon???git kendir çıkar malı biranda köşeyi dön...lütfen tuzağa gelmeyelim ve cihazlarla ilgili bir daha başlık görmek istemiyorum...
......................................................................................................................................

arkadaşlar ben cıhaz hakkın da yani EMP 400 TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEMENİN aslına uygun apartılmamış türkce bilgilerine ulaştım ...anladıgım kadar ile maxsimal derinlik -4-5-6 metreyi kesinlikle geçmez deniyor

---------------------------------------------------------------------
REKLAM YAPMAYALIM

lütfen dolduruşa gelmeyelim ...şarlatanlardan uzak durmak en iyisidir...

gazili
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen gazili » 26 Kas 2010, 22:51

cihangir28 yazdı:merhaba ustalar nette karsımıza çıkan gssi firmasının ürünü olan profiler emp-400 cihazını gören bilen varmı kimisi 2-3 metreyi geçmez diyor kimisi de 15 metreye iner diyor bilgisi olan varmı ? saygılar
..........................................................................................................................................

yaptıgım araştırmaya göre bu cıhaz mühendislik aletidir ...kullanımı kesinlikle basit degildir ..bu cıhazı jeo loji mühendisleri bile egitim almadan asla kullanılamayacagını şöylemekteler ..öyle arkadaşlarımız varki bilgisayar kullanmasını bilmedikleri halde bu tür cıhazlara nasıl olur da ilgi duymaktalar ...anlamakla güçlük cekiyorum...

Kederli06
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen Kederli06 » 14 Kas 2018, 19:22

Amcam emp400 almış 24bin dolara ama kullanmasını bilmiyor.
Yer altındaki boşluk ları bulmak miş amacı ama kullanamıyor

“TEKNOLOJİ KULLANIMI” sayfasına dön