Frig Tümülüs Planı

dumancı
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Re: Frig Tümülüs Planı

Mesaj gönderen dumancı » 05 Şub 2015, 21:46

Üstadım bu bölümdeki resimlerede bir el atarsanız çok sevinirim.Çalışmamı tamamlayabilmek için bu resimlere gerçekten ihtiyacım var.Teşekkürler.Saygılar...

Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen juba » 06 Şub 2015, 23:24

dumancı yazdı:Üstadım bu bölümdeki resimlerede bir el atarsanız çok sevinirim.Çalışmamı tamamlayabilmek için bu resimlere gerçekten ihtiyacım var.Teşekkürler.Saygılar...
Dumancı frig tümülüslerinden bahsediyorsak orası spor salonu gibi olmuştur sen en iyisi kendi fotoğraflarınla gel birlikte kas yapalım..
Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!

Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

dumancı
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen dumancı » 12 Şub 2015, 00:15

juba yazdı:
dumancı yazdı:Üstadım bu bölümdeki resimlerede bir el atarsanız çok sevinirim.Çalışmamı tamamlayabilmek için bu resimlere gerçekten ihtiyacım var.Teşekkürler.Saygılar...
Dumancı frig tümülüslerinden bahsediyorsak orası spor salonu gibi olmuştur sen en iyisi kendi fotoğraflarınla gel birlikte kas yapalım..
Üstadım gerçekten fena kas yaptığım iki yıllık çalışmamı ''tümülüs çalışması'' başlığı altında resimler ekleyip yorumlarınıza sundum.Artık iş iddaya bindi.Kralım hergün yeni bir bilmece soruyor ve bende anlamaya çalışıyorum.Konuya bi göz atarsanız sevinirim.Ve kas yapmak için saham mevcut.Buyrun gelin.

Kullanıcı avatarı
juba
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi
DeFiNeLeRiM YeTKiLiSi

Mesaj gönderen juba » 12 Şub 2015, 13:55

Ben beyin kasından bahsetmiştim siz en iyi başka bir yerin yasaya muhalefet etmiyecek şekilde fotoğraflarını yapıyı dıştan ve katmanlarını görebileceğimiz şekilde başka bir başlık altında yükleyin bilgilenme amaçlı inceleyelim.
Bu maskenin altında bir yüz var.Ancak benim değil..Ne altındaki kaslardan daha "ben" dir o yüz ne de altındaki kemiklerden...Bu maskenin altında etten daha fazlası var.
Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez..!

Yapılan tüm yorumlar kesin olmamakla beraber yasal ve izinli kazılar için bilgilendirme amaçlıdır. Kaçak kazılardan uzak duralım!!!

murattekin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen murattekin » 16 Şub 2015, 21:54

bilgi amaçlı güzel paylaşım olmuş tşkkrlr

Kullanıcı avatarı
aga_0074
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesaj gönderen aga_0074 » 17 Şub 2015, 00:11

:ok :ok eline sağlık...
***İNANCA SAYGI DÜŞÜNCEYE ÖZGÜRLÜK***

BOLU beyi
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Frig Tümülüs Planı

Mesaj gönderen BOLU beyi » 23 Tem 2015, 16:06

Ne olacak bu friglerin hali,tanıdığımız bir frig mimar olaydı işimiz kolaydı :komik :komik :komik :komik :komik

Olacak ama devam

Firgvehitit
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Frig Tümülüs Planı

Mesaj gönderen Firgvehitit » 24 Tem 2016, 01:46

Frig tumulusu hakında bilgisi olan varsa beni bilgilendirebilirmi

“TÜMÜLÜS PLANLARI” sayfasına dön