DEFİNECİLERİN ARADIĞI MEKANLAR

Resmi Kazı, Teknik ve Yöntemlerinin Yer Aldığı Bölüm
radikal555
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Has thanked: 6 time
Been thanked: 3 time

Mesajgönderen radikal555 » 29 Şub 2016, 15:12

devenin hazinesini dinlenme yerinde arııycan pınar başı olucak,veya onayakın yerler.develeri bulucan nereye bakıyorlar unu tesbit edicen,veya kulağı nereyi gösteriyor onu inceliycen gösterdiği yerde işaret daha küçük olur ona dikkat edicen orjinal olması için muhakkak haç olucak,kolay gelsin.

mikail07
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Been thanked: 1 time

Mesajgönderen mikail07 » 29 Şub 2016, 16:40

Allah razi olsun

fantom007
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen fantom007 » 21 Mar 2016, 13:03

BUNLARIN HEPSİ YALAN DOLAN BIRAKIN BU İŞLERİ BOŞA ZAMANINIZI TÜKETMEYİN.AKIL MANTIK VE BİLİMSEL YÖNTEMLERLE HAREKET EDİN.ARKEOLOJİ DÜNYASI ORTADA.

mericarda
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Has thanked: 2 time

Mesajgönderen mericarda » 22 Mar 2016, 08:42

Selamun Aleykum ustalarım benim bulunduğum bölge de kel tepe diye bir yer var ve içerisinde lahit olduğu söylentisi var. Sizlerin bilgisi var mi bu kel tepe hakkında saygılarımla....

Selaidin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Selaidin » 15 Eyl 2016, 11:23

Anda dağı

Salanya

Yeşildağ

Bacalı Mağara

Efem Avam Köprüsü

Göksu

Vezir köprüsü

Karatepe

Kurt Tepe

Vezir tepe

Sazlı Göl

Sarı Göl

Emin Ağa Değirmeni

Haramidere

Erikli yayla

Kirazlı yayla

Şeytan dere

Ali Bey Değirmeni

Dağarcıklı değirmen

Halkalı Kaya

Sinekli Mağara

Bacalı mağara

İsli mağara

Ceneviz Kalesi

Kudret Kalesi

Kudret hamamları

Aksu

Akçay Boğazı

Dikenli Boğazı

Karahasan Köyü

Tahtalı Seyran Köyü

Çukurcambaz köyü

Kayacık Köyü boğazı

Kayacık Köyü

Sarı kaya

pamukçu yokuşu

Kirazlı Yayla

Kel Tepe

Karatepe

Vezir Tepe

Kuru dere

Tarihi bent

Kuru duvar

Top Koru

Büyük yığma

Zehirli kuyu

Sulu dere

Ayran pınarı

Hora tepe

Baskılı kaya

Kapı kaya

Sarı göl

İki öküzler

Sarı meşelik

Harami dere

Şeytan dere

Büyük şarlak
Bu bolgeler hepsi yunanistan da iskece gumulcine arasi daha fazlada yerler var. Ben yasaroglu selaidin yerleri biliyorum gezdim gordum hepsini fotograflari var. Kimin elinde belge var veya harita var arasin beni isteyen 6932252298.

Selaidin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Selaidin » 16 Eyl 2016, 11:34

Bunlarin,basi ,kapikayadir,asssi,tokenli,bogas kesiciler,deresi cinevizkalei,horotsi ayranpinarida,gayDa,kemence,yabanuzumuf,delik kaya,ayidersi sarpdere buyuksarlak ,kaalidegirameni alibeydegirmni ,uckirecocaklari,sofrakaya,avci,geikle,karahasan,kopru, karatepe ,buyuk,yima,ateyeri ,kopek ,budu ,ayi zincirde,bali ,eminaganin,marasi,ve,mezari ,anatsam bitmez ben,bunlari gozlerimle gordum kim,isters,beni arasin ,facebokla ,giris yapar oglu selaydi ve bunlari,nhic eeebiryerde aramayin. Bunlar yunanistanda ve,gumuzina iskece bulgaristan,sinir ortasindadir,ev telefonu,iskece iki bes kikbir,sifir yetmis dort,iki ondokuz, isyen,arasin, ,cok fazla yerler var yazsam,yazimaz yeminle,saygilar

Selaidin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Selaidin » 18 Eyl 2016, 17:48

BU, MEFKILER YUNANISTA HIC OR YADA BUR DYIN BUNLA HEP MA EHSI HIC BIRYERDE ARAMAYIN BUNLAR YUNANISTANDA ,GUMURCINE ISKECE VE SINIRIMIZ BUGARYA,YASAROGLU,SELAYDIN FACEBOKLA,ARAYIN

Selaidin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Selaidin » 18 Eyl 2016, 22:11

YUKADA,YAZDINIZ,MEFKILER HIC BIR,YERDEARMAYIN BUYRLER YUNANISTANDADIR YESIL DAG KARA TEPE SARIGOL SZLIGOL BUYUKSARLAK AYRANPINAR YAZILaCk

Selaidin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Selaidin » 29 Eyl 2016, 19:33

HARITANIZDA,YAZAN,MEFKILER,BENDE BU YERLER HEPSI YUMANISTANDA GUMURZINE ISKECE BULGARISTA SINIR ARASINDA BULUNUR,BEN,SELAHATIN,ISKCE YANI,YUNAN,MEFKISI, FACEBKLA GORUSELIM YASAROGLU SELAYDIN,SAYFASINA GIRIN,S@ IN

Selaidin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Selaidin » 01 Eki 2016, 17:45

ARKADAS SEN HARITAM DIYE TUTURDUN,KAYMATA SUYUNU IC,KAC DEFA,YAZDIM BOLGELER BULUNMASA HIC,BIR SEYE YARAMAZ BUNLAR ,CUNKU YUNANiSTAnDA BEN BILIYORUM BU MEFKILERI KAC DEFALAR YAZAYI BUNU IYICE AKLINIZA koYUN,,BE @

dutmaynger
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen dutmaynger » 22 Oca 2017, 12:56

çanakkalede büyük dertbent küçük derbent kazdağları eteklerinde eski izmir yolunda türkmen köyü arıyorum yardımcı olacak arkadaş varmı ?

Selaidin
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen Selaidin » 18 Şub 2017, 07:58

Aradinz,mefkiler,bunlar,hepsi,yunanistandadir,buyerleri,vebunlarin,fotograflarini,cekip,hepsi,iskece,gumurcine,bulgaristan,arasi,yani,bati,trakyada,bulunuyor,dfine,mefkileri,hic,bir,aramayin,cunku,benzeri,cok,yerde,bolursunuz,hakiki,define,yerleri,isteyen,ve,elinde,hakiki,begesi,olana,telefon,no,2541074219,yunanistan

meraklı5461
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ
Been thanked: 1 time

Mesajgönderen meraklı5461 » 09 May 2017, 12:56

s.a arkadaşlar bizim burdada sazlı göl ve karanlık dere diye iki bölge var birde kiliselik deresi diye bi yer var hatta kiliselik deresinde çok eski tarihini bilmiyorum kilise var ama araştırdım biraz kırk yıl kadar önce bir ermeni köyümüzde misafir edilmiş kaldığı evdeki adama anlatmış kiliseni üçüncü basamağında kilisenin gömüsü var diye sabah beraber gidelim demiş tabiki sabah kalktıklarında adam gitmiş oluyor hemen kiliseliğe koşmuş bizim amca üçüncü basamak yerinden kalkmış altında büyük bir boşluk varmış ermeni almış ne varsa

yakisiklim
DEFİNELERİM ÜYESİ
DEFİNELERİM ÜYESİ

Mesajgönderen yakisiklim » 14 Kas 2017, 15:15

[quote="sinolog77"]haritada sineklimare yazıyor buyuk ıhtimalle sinekli magara orası bide alibey şekta degirmeni var yakınında yani bu ismi geçen yerler aynı bölge içinde haritada yazan yerleri yazıyım ben size
üçkuranlar
sineklimare
şeytanderesi
karanlık deresi
kuş kayası
kartal kayası
alibey sekta degirmeni
havran deresi
kark kaya
sarı su deresi
....bag kireç ocagı
büyük şarlak
kesiciler deresi şimdilik okuyabildiklerim bu kadar bide göl yazıyoda başını okuyamadım daha[/bu yazılan yerleri bir kaçını biliyorum ben kardeş harita mı var sende

“DEFİNECİNİN BİLMESİ GEREKEN TEMEL KONULAR” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir